تریلر فیلم Saw X روی انتقام جیگ ساو از کلاهبرداران تمرکز دارد

اینبار پای انتقام شخصی در میان است

همان‌طور که وعده داده شده بود، تریلر فیلم Saw X در فضای مجازی منتشر شده و تقابل جیگ ساو و کلاهبرداران را به تصویر می‌کشد.

جیمز وان (James Wan) یکی از شناخته شده‌ترین چهره‌ها در میان علاقه مندان به آثار ترسناک بوده و طی سال‌های گذشته روی فرنچایز کانجورینگ (The Conjuring Universe) کار کرده است. آغاز محبوبیت وان به اوایل قرن بیست و یکم میلادی برمی‌گردد؛ زمانی که او با همکاری لی ونل (Leigh Whannell) یک فیلم به نام Saw را تولید کرد. محصول مشترکشان در کمال ناباوری بشدت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و ۱۰۰ برابر بودجه خود فروخت. این اثر همچنین زمینه ساز شکل گیری فرنچایز اره شد.

جدیدترین قسمت سری فیلم‌های اره با نام Saw X شناخته می‌شود. برخلاف نامی که برایش انتخاب شده، این اثر داستانی را بین قسمت اول و قسمت دوم روایت می‌کند. کوین گرویترت (Kevin Greutert) که Saw VI و Saw 3D را در پرونده هنری خود دارد، وظیفه کارگردانی را به دوش کشید. توبین بیل (Tobin Bell) هم برگشته و قرار است مانند گذشته شخصیت جیگ ساو را جلوی دوربین به تصویر بکشد. در ضمن، شخصیت آماندا یانگ با نقش آفرینی شاونی اسمیت (Shawnee Smith) هم در این فیلم حضور دارد.

لایزنگیت به وعده خود عمل کرده و تریلر فیلم Saw X را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیوی تبلیغاتی که نخستین بار در جشنواره Midsummer Scream Festival برای حاضران به نمایش گذاشته شده بود، نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد. در ابتدا جان کرامر یا همان جیگ ساو را می‌بینیم که از ابتلایش به سرطان مطلع شده و می‌فهمد مدت زیادی زنده نخواهد بود. البته دکتر معالج فردی را در مکزیک معرفی می‌کند که ظاهراً قادر است تومور را خارج کند.

جان کرامر به یک مرکز درمانی در مکزیکوسیتی رفته و خود را به کادر درمان آنجا می‌سپارد. پس از بازگشت، متوجه می‌شود تومور هرگز از سرش خارج نشده و تمام ماجرا یک کلاهبرداری بوده است. جیگ ساو که بشدت خشمگین شده، تصمیم می‌گیرد از افراد دخیل در کلاهبرداری بعنوان قربانیان جدید بازی دردناک و مرگبار خود استفاده کند. مانند آثار گذشته، قربانیان حق انتخاب دارند: مرگ را بپذیرند یا دردی وحشتناک را تحمل کرده و زندگی‌شان را پس بگیرند.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم Saw X از تاریخ ۷ مهر (مصادف با ۲۹ سپتامبر) به سینماها خواهد آمد.  

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا