1%
  • 10/10

جزئیات هیجان انگیزی از داستان انیمیشن Spider-Verse 3 منتشر شد

داستانی احساسی با پایانی رضایت‌بخش!!

جزئیات هیجان انگیزی از داستان انیمیشن Spider-Verse 3 منتشر شد ۴ ۲۳ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان انیمیشن Spider-Verse 3

به‌لطف فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller)، تهیه‌کنندگان اجرایی سه‌گانه، جزئیات هیجان انگیز جدیدی از داستان انیمیشن Spider-Verse 3 منتشر شده است.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Beyond the Spider-Verse که قسمت پایانی سه‌گانه محبوب اسپایدر ورس سونی پیکچرز است، ابتدا برای اکران در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده بود، اما با از راه رسیدن دنباله Across the Spider-Verse در ماه ژوئن، به اجبار به مارچ ۲۰۲۴ منتقل شد. با این حال متاسفانه در بحبوحه اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) و همچنین عدم پیشرفت تولید، قسمت پایانی سه‌گانه از جدول اکران سونی حذف شده و در حال حاضر تاریخ اکران مشخصی ندارد.

خوشبختانه همه اخبار مرتبط با این انیمیشن ناامیدکننده نیستند، چراکه فیل لرد و کریس میلر در مراسم فرش قرمز مراسم گلدن گلوب به داستان انیمیشن Spider-Verse 3 اشاره کردند.

داستان Spider-Man: Beyond the Spider-Verse به مراتب احساسی‌تر خواهد بود و خیلی عمیق‌تر به روابط بین مایلز، والدینش، گوئن و پیتر بی پارکر می‌پردازد. در کل قسمت پایانی سه‌گانه قراره روایت‌گر داستانی احساسی با پایانی رضایت‌بخش باشد.

شاید اعتصابات هالیوود وقفه بزرگ و غیرمنتظره‌ای بین Across the Spider-Verse و Beyond the Spider-Verse انداخته باشد، اما از خیلی جهات می‌تواند به نفع سونی و طرفداران تمام شود، زیرا طبق گزارش‌های رسمی، پروسه تولید خوب پیش نرفته و هنوز با تکمیل شدن خیلی فاصله دارد. به‌همین خاطر سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ می‌تواند تاریخ خیلی منطقی و قابل قبول‌تری نسبت به مارچ سال جاری باشد. شاید این موضوع برای برخی ناخوشایند به نظر برسد، اما با در نظر گرفتن سختی‌ و چالش‌هایی که تیم توسعه حین خلق Across the Spider-Verse داشتند، عقب افتادن تاریخ اکران می‌تواند وعده اثری شاهکار و فراموش نشدنی را بدهد.

انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ اکرانش توسط سونی مشخصی نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments