پوشش زنده متنی سرگرمی از رویداد اینساید ایکس‌باکس | ساعت ۱۹ پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت

لایوبلاگ سرگرمی از رویداد امشب ایکس‌باکس را از دست ندهید

پوشش زنده متنی سرگرمی از رویداد اینساید ایکس‌باکس | ساعت ۱۹ پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت مسعود تیموری ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار سایت
اینساید ایکس‌باکس

تنها چند ماه به انتشار کنسول‌های نسل بعدی باقی مانده و مایکروسافت قرار است تا امشب در رویداد اینساید ایکس‌باکس، برای اولین بار گیم‌پلی چند بازی جدید را روی کنسول‌ ایکس‌باکس سری ایکس نمایش دهد. سرگرمی این رویداد را به صورت زنده و از طریق لایوبلاگ پوشش می‌دهد.

مایکروسافت اولین قدرت‌نمایی کنسول جدیدش یا ایکس‌باکس سری ایکس را در جریان رویداد ماهانه‌ی Inside Xbox انجام خواهد داد. رویداد اینترنتی اینساید ایکس‌باکس به صورت ماهانه برگزار می‌شود و مایکروسافت از طریق آن برنامه‌های آینده‌ی خود برای برند ایکس‌باکس و بازی‌های ایکس‌باکس استودیوز را در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد. طبق خبر جدیدی که منتشر شده، رویداد امروز قرار است گیم‌پلی چند بازی را که به صورت همزمان روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس اجرا می‌شوند را به نمایش در آورد. با این حساب، این اولین نمایش داخل بازی (In-Game) از بازی‌ها و سخت‌افزارهای نسل نهم کنسول‌ها خواهد بود.

از مهم‌ترین بازی‌هایی که در رویداد Inside Xbox حضور دارند، ساخته‌ی جدید و مورد انتظار یوبی‌سافت یعنی Assassin’s Creed Valhalla خواهد بود که اولین نمایش گیم‌پلی آن را در اینساید ایکس‌باکس امشب خواهیم دید. طبق اعلام قبلی مایکروسافت،در این رویداد قرار نیست گیم‌پلی بازی‌های آینده‌ی ایکس‌باکس استودیوز مثل Halo Infinite یا Hellblade 2 را ببینیم و حتی رونمایی از بازی‌های انحصاری مایکروسافت مثل نسخه‌ی بعدی Forza یا Fable هم بعید خواهد بود.

آرون گرین‌برگ پیش‌تر در این باره گفته بود که علت عدم حضور بازی‌های ایکس‌باکس استودیوز در این رویداد، مشغول بودن آن‌ها روی پروژه‌های آینده (و احتمالا معرفی نشده‌ای) است که قرار است به‌زودی از آن‌ها بیشتر ببینیم و بشنویم. با این حساب، تمام بازی‌هایی که نشان داده می‌شوند، از عناوین تردپارتی خواهند بود.

رویداد اینساید ایکس‌باکس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران آغاز می‌شود. وب‌سایت سرگرمی از ساعت ۱۹ این رویداد و پری‌شو (برنامه‌ی قبل از آغاز رویداد اصلی)‌ را به صورت زنده و متنی از طریق این لینک پوشش خواهد داد.


0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا