ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از مراسم یوبی‌سافت فوروارد | ساعت ۲۲:۰۰ یکشنبه ۲۲ تیر

لایو یوتیوب سرگرمی از رویداد یوبی‌سافت فوروارد را از دست ندهید


پس از لغو شدن رویدادهایی مثل E3 و گیمزکام در سال جاری، شرکت‌ها تصمیم گرفتند تا رویدادهای جداگانه‌ و آنلاین خود را با هدف رونمایی از محصولات آینده‌ی خود برگزار کنند. یوبی‌سافت با برگزاری یوبی‌سافت فوروارد از برنامه‌های خودش برای پایان نسل هشتم و آینده‌ی بازی‌هایش در نسل نهم کنسول‌ها می‌گوید. سرگرمی این رویداد را به صورت زنده و ویدیویی از یوتیوب پوشش خواهد داد.

سونی رویداد اینترنتی جدیدش را به طور خاص به دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Far Cry 6 اختصاص داده است. این رویداد قرار است برنامه‌های آینده‌ی یوبی‌سافت را برای پایان نسل هشتم و این دو بازی بین نسلی را ارائه دهد. در این رویداد احتمالا به جز این دو بازی که قرار است برای هر دو نسل کنسول‌ها منتشر شوند، اخباری هم از بازی‌های در حال جریان این شرکت مثل Rainbow Six Siege و بازی بتل رویال جدید یوبی‌سافت یعنی Valorant منتشر شود. بعید نیست شاهد معرفی عناوین کاملا نسل بعدی هم باشیم. بازی‌هایی مثل Watch Dogs Legion یا Beyond Good and Evil 2 که بیشتر از یک سال است در سکوت خبری هستند و البته بازی Skull & Bones که مدت خیلی بیشتری را در سکوت خبری گذرانده است. بازی‌هایی مثل نسخه‌ی جدید Trials یا بازی‌های مستقل و البته نسخه‌های جدیدی از سری Prince of Persia یا Splinter Cell که البته حضور آن‌ها کمی بعید است.

خیلی‌ها منتظرند تا برنامه‌های آینده‌ی یوبی‌سافت در نسل نهم کنسول‌ها را ببینند. به جز بازی‌های کاملا جدید و معرفی‌نشده، بسیاری از شرکت‌ها ارتقای بازی‌های نسل فعلی به نسل بعد را به صورت رایگان انجام می‌دهند و همزمان با لیک شدن بازی Far Cry 6، اطلاعاتی در این مورد درز شد که نشان می‌داد یوبی‌سافت با فارکرای 6 قصد چنین کاری را دارد و بعید نیست که Assassin’s Creed Valhalla هم چنین امکانی را به مخاطبانش بدهد.

رویداد یوبی‌سافت فوروارد ساعت ۲۲:۴۵ یکشنبه به وقت ایران آغاز می‌شود. لایو سرگرمی از ساعت ۲۲:۰۰ پنجشنبه آغاز می‌شود و ما این رویداد را به صورت زنده و ویدیویی از طریق یوتیوب پوشش خواهیم داد. تحریریه‌ی سرگرمی در این پوشش زنده حضور پیدا خواهند کرد و حواشی قبل و بعد از رویداد را برای شما پوشش خواهند داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا