ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از مراسم پلی‌استیشن 5 | ساعت ۲۳:۱۵ پنجشنبه ۲۲ خرداد

لایو یوتیوب سرگرمی از رویداد امشب پلی‌استیشن 5 را از دست ندهید

رویداد پلی‌استیشن 5

تنها چند ماه به انتشار کنسول‌های نسل بعدی باقی مانده و سونی قرار است تا امشب در رویداد پلی‌استیشن 5، از برنامه‌های خودش برای نسل نهم کنسول‌ها بگوید. سرگرمی این رویداد را به صورت زنده و ویدیویی از یوتیوب پوشش خواهد داد.

سونی رویداد اینترنتی جدیدش را به طور کامل به پلی‌استیشن 5 اختصاص داده است. این رویداد قرار است برنامه‌های آینده‌ی سونی برای کنسول‌ نسل بعدی‌اش را ارائه دهد. در این رویداد احتمالا به جز بازی‌های فرست‌پارتی و لانچ‌تایتل‌هایی که سونی برای پلی‌استیشن 5 در نظر گرفته، بازی‌های مهم از شرکت‌های مختلف نیز به نمایش در خواهند آمد. ممکن است بازی‌هایی مثل Resident Evil 8 از این دست عناوین تردپارتی باشند. همچنین از استودیوهای فرست‌پارتی سونی، احتمال زیادی وجود دارد که گوریلا گیمز (Horizon: Zero Dawn و Killzone) از Horizon: Zero Dawn 2 رونمایی کند و حتی یک گرن توریزمو جدید از استودیو پالی‌فانی دیجیتال ببینیم.

رویداد پلی‌استیشن 5

سونی در رویداد پلی‌استیشن 5 ممکن است ظاهر این کنسول را برای اولین بار به دنیا نشان دهد. تا به حال فقط تصویری از دوال‌سنس یا همان کنترلر این کنسول را دیده‌ایم و بعید نیست که سونی حالا در این رویداد به طور کامل از شمایل ظاهری خود کنسول هم رونمایی کند. همچنین هواداران منتظرند تا اطلاعات جدیدی از قابلیت بکوارد کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر شود تا ببینیم این کنسول تا چه اندازه از نسل‌های قبلی پلی‌استیشن پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این شایعه‌هایی مبنی بر رونمایی از ریمستر Bloodborne برای PS5 و PC به گوش می‌رسد.

رویداد پلی‌استیشن 5 ساعت ۰۰:۳۰ جمعه به وقت ایران آغاز می‌شود. لایو سرگرمی از ساعت ۲۳:۱۵ پنجشنبه آغاز می‌شود و ما این رویداد را به صورت زنده و ویدیویی از طریق یوتیوب پوشش خواهیم داد. تحریریه‌ی سرگرمی در این پوشش زنده حضور پیدا خواهند کرد و حواشی قبل و بعد از رویداد را برای شما پوشش خواهند داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا