برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آگهی استخدام جدید ساخت نسخه بعدی God of War را تایید می‌کند

به دنبال یک طراح کوئست

آگهی استخدام جدید ساخت نسخه بعدی God of War را تایید می‌کند ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ساخت نسخه بعدی God of War

به تازگی آگهی استخدامی در وبسایت رسمی استودیو سونی سانتا مونیکا منتشر شده که ساخت نسخه بعدی God of War را مورد تایید قرار می‌دهد.

بازی God of War Ragnarok آخرین نسخه از مجموعه خدای جنگ بود که در سال 2022 عرضه شد و به مانند نسخه قبلی با استقبال کیفی و تجاری کم‌نظیری مواجه شد. این بازی ادامه داستان کریتوس و پسرش آتریئوس را بعد از حوادث نسخه ریبوت سال 2018 دنبال می‌کند و به آخرالزمان دنیای نورث تحت عنوان رگناروک می‌پردازد که اعمال کریتوس و آتریئوس در بازی اول به وقوع آن سرعت بخشیده بود.

مدتی پس از انتشار بازی نیز بسته الحاقی آن تحت عنوان The Valhalla عرضه شد که کریتوس را به دنیای پس از مرگ نورث برده و آزمون‌هایی را در برابرش قرار می‌دهد که به نوعی قطعاتی از گذشته او در یونان باستان به شمار می‌رود تا بدین ترتیب بتواند از گذشته خود آزاد شده و از آن عبور کند. اما مهم‌تر از همه، اشاراتی بوده که در این بسته الحاقی به معبدهای مصری، ژاپنی و مایا صورت می‌گیرد.

با این توضیحات اکنون به نظر می‌رسد آگهی شغلی جدید منتشر شده در وبسایت رسمی استودیو سونی سانتا مونیکا (Sony Santa Monica) ساخت نسخه بعدی God of War را مورد تایید قرار داده و این استودیو کار روی بخش بعدی فرنچایز محبوب پلی استیشن را آغاز کرده است. این آگهی شغلی بیان می‌دارد استودیو مذکور به دنبال استخدام یک طراح کوئست برای یک بازی اکشن شخصیت محور است. با این توضیح که شخص مورد نظر باید درک شخصی و مطلوبی از مجموعه عناوین خدای جنگ داشته باشد.

در حالی که آگهی‌های استخدام قبلی به دنبال یک طراح مبارزات ارشد که درک مناسبی از عناصر طراحی مبارزات دو نسخه قبلی خدای جنگ داشته باشد بودند که می‌توانست به بازی معرفی نشده شخص کوری بارلوگ (Cory Barlog) ارتباط داشته باشد، آگهی جدید برای استخدام یک طراح کوئست، داشتن دانش در مورد جهان خدای جنگ را یکی از نیازمندی‌های اصلی عنوان کرده است. همین موضوع می‌تواند ساخت نسخه بعدی God of War را قوی‌تر از قبل تایید کند. زیرا استودیو سازنده قطعا به چنین فرد متخصصی برای ادامه فرنچایز محبوب و تحسین شده خود نیاز دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments