باورنکردنی؛ گوشی تاشوی میان‌رده سامسونگ از گلکسی A54 هم ارزان‌تر خواهد بود!

گوشی تاشوی میان‌رده سامسونگ

اینطور که از خبرها پیداست ظاهرا سامسونگ می‌خواهد سال آینده از گوشی تاشوی میان‌رده خود با قیمتی کمتر از قیمت گلکسی A54 رونمایی کند.

اخیرا خبری منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ و هواوی قصد دارند در سال ۲۰۲۴ از یک گوشی تاشوی ارزان‌قیمت رونمایی کنند. البته تمرکز اصلی این خبر روی سامسونگ بوده چرا که این شرکت گوشی‌های خود را به بازارهای بیشتری در سراسر جهان به فروش می‌رساند و هیچ تحریمی از بابت سیستم‌عامل هم متوجه آن نیست.

حالا خبر دیگری منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ به احتمال زیاد گوشی تاشوی میان‌رده خود را با قیمتی استثنائی به فروش خواهد رساند. در حال حاضر تنها مانع سامسونگ در رسیدن به رکورد فروش عالی در بازار گوشی‌های هوشمند تاشو قیمت بسیار بالای زد فولد و زد فلیپ است. این گوشی‌های حداقل ۱۰۰۰ و حداکثر ۱۸۰۰ دلاری، توجه طیف خاصی از کاربران را به خود جلب می‌کنند و در نتیجه هر کسی شانس زیادی برای خرید آن‌ها ندارد.

به همین خاطر شرکت کره‌ای می‌خواهد اولین گوشی تاشوی میان‌رده خود را راهی بازار کند تا بلکه بتواند قبل از رقبا، بخش عظیمی از بازار را در این زمینه در اختیار بگیرد. اینطور که پیداست، قیمت گوشی تاشوی مورد انتظار سامسونگ چیزی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار در مدل پایه خواهد بود. قطعا با این برچسب قیمتی، کاربران باید انتظار یک گوشی در سبک فلیپ را داشته باشند چون می‌توان ۱۰۰۰ دلار را به این میزان رساند اما ۱۸۰۰ دلار را خیر.

اگر این شایعه واقعیت داشته باشد، باید انتظار داشت گلکسی زد فلیپ میان‌رده که شاید حتی زد فلیپ فن ادیشن نام داشته باشد، با قیمتی کمتر از گلکسی A54 به فروش برسد. این برچسب قیمتی ترغیب‌کننده، حتی جذابیت موتورولا ریزر ۷۰۰ دلاری و تکنو فانتوم V فلیپ تقریبا ۸۶۰ دلاری را هم در نزد کاربران کاهش خواهد داد و با توجه به تجربه‌ی سامسونگ در این زمینه و کیفیت بالای محصولات تاشوی این شرکت، قطعا می‌تواند وضعیت بازار را دگرگون کند.

در حال حاضر آنچه که سامسونگ را در بازار گوشی‌های موبایل سر پا نگه داشته گوشی‌های میان‌رده‌ی این شرکت هستند. بنابراین قطعا یک گوشی تاشوی میان‌رده با قیمتی عالی و مشخصات فنی جذاب می‌تواند تأثیر زیادی در ماندن غول کره‌ای در صدر جدول برترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند داشته باشد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا