گوشی‌های تاشوی ارزان‌قیمت سال آینده راهی بازار می‌شوند

تشدید رقابت سامسونگ و هواوی در سال ۲۰۲۴!

گوشی‌های تاشوی ارزان‌قیمت

ظاهرا سامسونگ و هواوی که دو شرکت بزرگ در حوزه فناوری محسوب می‌شوند قصد دارند از سال آینده گوشی‌های تاشوی ارزان‌قیمت خود را راهی بازار کنند.

شایعات حاکی از آن است که سامسونگ بالاخره تصمیم گرفته به فروش گوشی‌های تاشوی خود کمک کرده و با عرضه‌ی یک گوشی میان‌رده با این مکانیزم، شوک مثبت و جذابی را به بازار وارد کند. این در حالی است که پیش از این گفته می‌شد شرکت کره‌ای عرضه‌ی گوشی‌های تاشوی میان‌رده و ارزان‌قیمت را برای سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی کرده است.

با این حال این اتفاق را طبق خبری که به تازگی منتشر شده، اواسط سال ۲۰۲۴ و همزمان با عرضه‌ی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ شاهد باشیم. اما سامسونگ تنها شرکتی نیست که چنین برنامه‌ای دارد. یکی از رقبای اصلی این شرکت در بازار گوشی‌های تاشو یعنی هواوی هم قرار است به آن اضافه شود. البته هواوی همین حالا هم گوشی‌های تاشوی خوبی در بازار دارد اما تعداد و تنوع آن‌ها به اندازه‌ی محصولات سامسونگ نیست.

سامسونگ در حالی قصد دارد سال ۲۰۲۴ از گوشی‌های تاشوی ارزان‌قیمت خود رونمایی کند که گفته می‌شود هدست گلکسی XR هم قرار است در همان تاریخ و همزمان با زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ رونمایی و راهی بازار شود. اگر این اتفاق بیفتد، قطعا توجه کاربران از یکی از این محصولات برداشته و روی یک مورد دیگر منعطف خواهد شد.

تکنو که یکی از شرکت‌های مجموعه‌ی Transsion به حساب می‌آید از یک گوشی تاشو تحت عنوان تکنو فانتوم V فولد رونمایی کرده که می‌توان آن را نخستین گوشی میان‌رده در بازار دانست. محصولی که با قیمت ۹۵۰ دلار راهی بازار شد تا اولین گوشی تاشو زیر ۱۰۰۰ دلار رقب بگیرد. بنابراین نمی‌توان گفت سامسونگ و هواوی از این حیث اولین شرکت خواهند بود. هرچند باید منتظر ماند و دید سامسونگ و هواوی چه قیمتی برای نمایندگان تاشوی خود در نظر می‌گیرند.دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

بالا