سامسونگ به زودی امکان خرید گوشی تاشوی ارزان را فراهم می‌کند

گلکسی زد فلیپ فن ادیشن در دست ساخت قرار دارد!

گلکسی زد فلیپ فن ادیشن

اینطور که به نظر می‌رسد، ظاهرا سامسونگ در نظر دارد به زودی از یک گوشی احتمالا با نام گلکسی زد فلیپ فن ادیشن رونمایی کند.

در بازار خارج از چین، هواوی یک شرک‍ت کاملا ناشناخته محسوب می‌شود چرا که با احتساب امسال، سه حدودا چهار سال می‌شود که زیر فشار سنگین‌ترین تحریم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری از سوی آمریکا قرار دارد. اما در بازار داخل چین، تنها رقیب این شرکت اپل است که با هم بر سر رسیدن به رتبه‌ی نخست رقابت می‌کنند. سامسونگ اما در چین هیچ طرفداری ندارد و کلا یک برند بی‌طرفدار به حساب می‌آید.

علی‌رغم عدم محبوبیت هواوی در بازارهای بین‌المللی، این شرکت در نظر دارد به زودی از یک گوشی تاشوی ارزان‌قیمت با مکانیزم شبیه به فلیپ رونمایی کند؛ محصولی که گفته می‌شود بسیار شبیه به پاکت اس خواهد بود با این تفاوت که قیمت به مراتب کمتری خواهد داشت. طبق اطلاعاتی که در اختیار داریم، احتمالا این گوشی در سال ۲۰۲۴ و با قیمت حدودا ۷۳۵ دلار یا حتی کمتر عرضه خواهد شد.

اینطور که به نظر می‌رسد، هواوی در این مسیر تنها نیست و سامسونگ هم قرار است به جمع مدعیان اضافه شود. شرکت کره‌ای که خود، باسابقه‌ترین شرکت فعال در زمینه‌ی تولید گوشی تاشو محسوب می‌شود در نظر دارد یک گوشی تاشوی ارزان قیمت احتمالا از سری فن ادیشن و با مکانیزم گلکسی زد فلیپ را راهی بازار کند.

در حال حاضر هیچ خبری در رابطه با این گوشی سامسونگ که نمی‌دانیم گلکسی زد فلیپ فن ادیشن نام خواهد داشت یا نه، از چه مشخصاتی بهره خواهد برد اما می‌دانیم سامسونگ می‌خواهد آمار فروش گوشی‌های تاشوی خود را در سال ۲۰۲۴ به ۲۰ میلیون دستگاه برساند. این میزان آنقدر زیاد هست که ذهنمان به سمت عرضه‌ی یک گوشی تاشوی میان‌رده برای تسهیل رسیدن به این هدف برود.

از آن جایی که سامسونگ سری فن ادیشن خود را با اضافه کردن دو تبلت و گلکسی بادز گسترش داده، این احتمال وجود دارد که گوشی جدید در واقع همان گلکسی زد فلیپ فن ادیشن یا هر چیز دیگری با پسوند فن ادیشن باشد که اضافه شدن آن به مجموعه محصولات فن ادیشن قطعا سبد محصولات اقتصادی سامسونگ را جذاب‌تر از همیشه خواهد کرد.

 

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا