سامسونگ می‌خواهد در سال ۲۰۲۴ حدودا ۲۰ میلیون گوشی تاشو بفروشد

گوشی تاشو سامسونگ

اینطور که از گزارشات پیداست، ظاهرا سامسونگ می‌خواهد در سال ۲۰۲۴ حدودا ۲۰ میلیون گوشی تاشو را به فروش برساند.

سامسونگ در حال حاضر بهترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند تاشو در جهان محسوب می‌شود و در مقایسه با سایر شرکت‌های فعال در این زمینه، بیشترین تعداد گوشی تاشو را به فروش رسانده است. حالا وب‌سایت The Elec خبری را منتشر کرده مبنی بر اینکه سامسونگ می‌خواهد در سال ۲۰۲۴، حدودا ۲۰ میلیون گوشی تاشو بفروشد. این میزان فروش هم با احتساب فروش گوشی‌های گلکسی زد فولد ۵، زد فولد ۶، زد فلیپ ۶ و زد فلیپ ۵ در پیش‌بینی شده است.

سامسونگ برنامه دارد برای امسال، ۱۰ میلیون گوشی تاشو را به فروش برساند که شامل ۳ میلیون گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ و ۷ میلیون زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ می‌شود. پیش‌تر سامسونگ انتظار داشت در سال ۲۰۲۳ ۱۶ میلیون گوشی تاشو تولید و به بازار عرضه کند.

در این گزارش همچنین آمده که سامسونگ به خاطر حضور قدرتمند هواوی و گوشی‌های تاشوی باریک و سبک این شرکت یعنی میت ایکس ۳ که در ماه آوریل امسال عرضه شد و میت ایکس ۵ که ماه گذشته در دسترس قرار گرفت، با چالش بزرگی مواجه شده است. اینطور که به نظر می‌رسد، هواوی در این بخش می‌خواهد با قدرت ظاهر شود و با توجه به سابقه‌ای که از این شرکت چینی سراغ داریم، انتظار می‌رود هواوی بتواند سامسونگ را در برخی از بازارها به چالش بکشد.

از سویی دیگر، سامسونگ اگرچه به امکانات و فناوری‌های بیشتری دسترسی دارد اما باز هم نتوانسته مشکل چین‌خوردگی وسط نمایشگر تاشو را به طور کامل برطرف کند در حالی که شرکت‌های چینی در این زمینه عملکرد بسیار بهتری از شرکت کره‌ای دارند. حال انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۴ و با گلکسی زد فولد ۶، مشکل یادشده برطرف شود.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا