1%
  • 10/10

شارژر گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 هیچ تغییری نخواهد داشت

از سامسونگ نباید انتظار خاصی داشت!

شارژر گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 هیچ تغییری نخواهد داشت ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
شارژر گلکسی زد فولد 6

اینطور که از لیست گواهی 3C پیداست، به نظر می‌رسد سامسونگ نمی‌خواهد برای گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 شارژر سریع‌تری در نظر بگیرد.

وقتی صحبت سر شارژر سریع می‌شود، سامسونگ یکی از ضعیف‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی تولید گوشی به حساب می‌آید. در این زمینه شرکت‌های چینی بسیار عملکرد بهتری دارند. در نتیجه وقتی اسم محصول جدیدی از سامسونگ می‌آید، می‌دانیم قرار نیست پیشرفت خاصی در این زمینه داشته باشد.

گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 هم از جمله محصولاتی هستند که قرار نیست شارژر سریع‌تری در مقایسه با گوشی‌های همرده داشته باشند. از این‌ها گذشته، این گوشی‌ها در مقایسه با نسل قبل خود هم هیچ پیشرفت خاصی نخواهند داشت. بدین ترتیب کسانی که انتظار داشتند گوشی‌های تاشوی مورد انتظار این شرکت با شارژر سریع به بازار بیایند، ناامید خواهند شد.

گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 هر دو با شارژر 25 واتی به بازار می‌آیند

شارژری که سامسونگ برای دو گوشی تاشوی مورد انتظار خود در نظر گرفته، 25 واتی است. همان شارژری که گلکسی S24 هم از آن بهره می‌برد. حتی گوشی‌های میانرده سامسونگ نظیر گلکسی M55 هم قرار است با شارژر 45 واتی به بازار بیایند. مشخص نیست چرا گوشی نزدیک به 2000 دلاری سامسونگ باید با شارژر 25 واتی در دسترس قرار بگیرد.

اینکه 3C اعلام کرده شارژر گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 قرار است 25 وات باشد، دلیل نمی‌شود این بیشترین سرعتی باشد که دو گوشی از آن پشتیبانی می‌کنند. اما با در نظر گرفتن اینکه سامسونگ چقدر در زمینه سرعت شارژر ضعیف است، بعید به نظر می‌رسد پیشرفت خاصی را شاهد باشیم. در نهایت هم شاید سرعت شارژر این دو گوشی به 45 وات برسد. شارژری که شاید در مقایسه با قبل زیاد به نظر برسد،‌ اما باز هم آنقدرها سریع نیست.

اینطور که به نظر می‌رسد،‌ گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 قرار نیست شارژر سریع‌تری داشته باشند. اما از خبرها پیداست سامسونگ می‌خواهد باتری زد فلیپ 6 را از 3700 میلی‌آمپر ساعت در زد فولد 5 به 4000 میلی‌آمپر ساعت ارتقا دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments