1%
  • 0/10

گلکسی زد فولد 6 احتمالا فریم تیتانیومی خواهد داشت

گلکسی زد فولد 6 این قابلیت را از گلکسی S24 اولترا به ارث می‌برد

گلکسی زد فولد 6 احتمالا فریم تیتانیومی خواهد داشت ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی زد فولد 6 فریم تیتانیومی

به گزارش یک افشاگر حوزه فناوری، ظاهرا سامسونگ می‌خواهد در ساخت گلکسی زد فولد 6 از فریم تیتانیومی استفاده کند.

گلکسی زد فولد 6 گوشی تاشوی پرچم‌دار سامسونگ به حساب می‌آید که البته شرکت هنوز از آن رونمایی نکرده است. اما غول کره‌ای اوایل سال 2024 و با رونمایی از گلکسی S24 اولترا نشان داد که چقدر به کیفیت ساخت گوشی‌های پریمیوم خود اهمیت می‌دهد.

اگر به خاطر داشته باشید، گلکسی S24 اولترا از فریم تیتانیومی بهره می‌برد. این یعنی مقاومت آن در برابر خط و خش، ضربه، رنگ رفتگی و… به شکل قابل توجهی از گلکسی S23 اولترا بهتر است. اما از آن جایی که گلکسی زد فولد 6 هم گوشی پریمیومی محسوب می‌شود در نتیجه شاید فریم تیتانیومی را در آن هم شاهد باشیم.

فریم تیتانیومی برای گلکسی زد فولد 6؛ مقاومت گوشی‌های تاشو رو به بهبودی است

مشکل مقاومت گوشی‌های تاشو هیچوقت مربوط به فریم نبود و همه، عدم مقاومت بالای صفحه‌ی تاشوی آن را ایراد می‌دانستند. اما استفاده از تیتانیوم هم در افزایش کیفیت کلی این گوشی‌ها بدون تأثیر نیست. در حال حاضر تنها گوشی سامسونگ که شرکت از این فلز در ساخت فریم آن استفاده کرده، گلکسی S24 اولترا است. اما زد فولد 6 هم را هم باید به زودی به آن اضافه کنیم.

بعید است این اتفاق را در گلکسی زد فلیپ 6 شاهد باشیم. چون این گوشی قیمت بسیار کمتری دارد اما فلز تیتانیوم گران‌تر از آلومینیوم است. بنابراین شاید در زد فلیپ 6 شاهد همان آلومینیوم باشیم. گوشی تاشوی اقتصادی سامسونگ هم احتمالا فریم تیتانیومی خواهد داشت.

اینطور که از خبرها پیداست، ظاهرا سامسونگ می‌خواهد گوشی‌های این سری را در ماه جولای معرفی و در سپتامبر به بازار عرضه کند. اگر این اتفاق رخ دهد، تاریخ عرضه‌ی این گوشی‌ها با سری آیفون 16 یکی خواهد بود. حال باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments