1%
  • 0/10

مدل ارزان‌تر گلکسی زد فولد 6 احتمالا همزمان با آیفون 16 از راه می‌رسد

سامسونگ نمی‌خواهد آیفون 16 در مرکز توجه قرار بگیرد!

مدل ارزان‌تر گلکسی زد فولد 6 احتمالا همزمان با آیفون 16 از راه می‌رسد ۰ ۰۴ فروردین ۱۴۰۳ علم و فناوری کپی لینک
گلکسی زد فولد 6 آیفون 16

ظاهرا سامسونگ نمی‌خواهد سری آیفون 16 زیاد در مرکز توجه باشد و در نتیجه مدل ارزان‌تر گلکسی زد فولد 6 را همزمان با این سری معرفی می‌کند.

چند روز پیش متوجه شدیم که سامسونگ شاید در حال کار روی یک گوشی تاشوی میانرده شبیه به گلکسی زد فولد 6 باشد. به تازگی هم دریافتیم که سامسونگ قصدش در این رابطه جدی است و اتفاقا زمان جالبی را هم برای عرضه‌ی آن در نظر گرفته است.

اینطور که از گزارشات پیداست، ظاهرا سامسونگ گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 و همین گوشی میانرده را در کنار هم و در شهر پاریس فرانسه رونمایی می‌کند. این اتفاق هم به احتمال زیاد اواسط ماه جولای رخ می‌دهد. اما این مربوط به زمان رونمایی است؛ سامسونگ برای زمان عرضه‌ی این گوشی‌ها تصمیم عجیبی گرفته است.

عرضه‌ی همزمان گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 با سری آیفون 16

اینطور که پیداست، ظاهرا سامسونگ می‌خواهد تمرکز کاربران را از سری آیفون 16 گرفته و روی گوشی تاشوی ارزان‌قیمت خودش منعطف کند. این کاری که سامسونگ انجام می‌دهد یک ریسک بزرگ هم به حساب می‌آید.

نخست اینکه گوشی‌های تاشو همچنان ضعف‌های گوناگونی دارند که بعید است سامسونگ همه‌ی آن‌ها را در نسل بعد برطرف کند. به همین خاطر هنوز هم شاید برخی از کاربران به خرید آن‌ها تمایلی نداشته باشند. دوم اینکه اپل قصد دارد یک سری تغییرات در سری آیفون 16 به وجود بیاورد که بزرگ‌ترین آن‌ها، هوش مصنوعی است. اپل قطعا با هوش مصنوعی آیفون 16 خوب جولان خواهد داد و تمام توجهات را به سمت خود خواهد کشاند. بنابراین شاید استراتژی سامسونگ به طور کل، نتیجه‌ی عکس بدهد.

اینکه سامسونگ می‌خواهد گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 و البته گوشی تاشوی میان‌رده‌اش را همزمان با سری آیفون 16 عرضه ولی زودتر از انتظار رونمایی کند، تقریبا قطعی به نظر می‌رسد. با این حال هنوز هم یک درصد جای شک وجود دارد و باید منتظر ماند.

در بالا گفتیم که اپل می‌خواهد هوش مصنوعی را به گوشی‌های سری آیفون 16 اضافه کند. اما این را هم باید اضافه کنیم که گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 هم از این قابلیت‌ها بهره‌مند خواهند بود. اما فکر می‌کنید این نبرد را کدام شرکت می‌برد؟

سامسونگ یا اپل؟
0
سامسونگ یا اپل؟x
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments