عکس‌های ساعت هوشمند Samsung Galaxy Watch Active 2 لو رفت

عرضه، قریب الوقوع است

عکس‌های ساعت هوشمند Samsung Galaxy Watch Active 2 لو رفت احمد مختاری ۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۸
‌عکس‌های ساعت هوشمند Samsung Galaxy Watch Active 2

با لو رفتن عکس‌های ساعت هوشمند Samsung Galaxy Watch Active 2، معلوم شد که برگزاری رویداد Unpacked سامسونگ قطعی است.

البته بازیگر اصلی این رویداد، گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 است، اما اخیراً این ساعت هوشمند نیز در وب‌سایت FCC رویت شده که در کنار چندین درخواست تاییدیه آمده است و وجود آن را قطعی‌تر از همیشه می‌کند. معمولاً کمپانی‌ها درخواست می‌کنند عکس‌ها مخفی بمانند، اما شاید فردی عمداً یا سهواً خواسته این کار برای محصول سامسونگ انجام نشود.

ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو 2 ظاهراً دنباله‌روی نسخه‌ای از محصول معرفی شده در ماه مارس سال گذشته است. یکی از اصلی‌ترین نقاط مورد شکایت در این ساعت هوشمند این بود که اگرچه نرم‌افزار ساعت هوشمند Tizen برای استفاده در محصولی با حاشیه‌ی گرد بهینه شده بود، اما خود ساعت واچ اکتیو این قابلیت را نداشت. شایعه شده محصول جدید حاشیه‌های حساس به لمس در دور صفحه دارد که به شما امکان پیمایش توسط انگشتتان زمانی که دور  صفحه نمایش لمس می‌کنید را می‌دهد. همچنین انتظار می‌رود این ساعت هوشمند از قابلیت پایش نرخ ضربان قلب ECG (الکتروکاردیوگراف) و تشخیص افتادن بهره ببرد – با این فرض که این قابلیت‌ها در زمان رونمایی ممکن است در دسترس نباشند.

اولین بار سام موبایل جند وقت پیش جند عکس از این ساعت را پست کرد و ما هم این عکس‌های جدید را به لطف گزارش Droid Life یافتیم. در اینجا می‌توانید ببینید این ساعت‌ها چه شکلی هستند. تمام شرکت‌ها باید جزئیاتی در مورد مکان قرارگیری لیبل FCC درج کنند، اما در حال حاضر می‌توانند این لیبل را در تنظیمات نرم‌افزاری دستگاه نیز بگنجانند. بنابراین چیزی که شما در حال نگاه کردن به آن هستید، دستورالعمل سامسونگ برای پیدا کردن این لیبل است.

‌عکس‌های ساعت هوشمند Samsung Galaxy Watch Active 2

چیزی که احتمالا الان شما در حال فکر کردن به آن هستید، این است که با توجه به این عکس‌ها، ایا حاشیه‌ی دور نمایشگر این ساعت هوشمند سنسور لمس را دارد یا خیر. متاسفانه هیچ راهی وجود ندارد که از روی تصویر به این پرسش پاسخ داد. ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو 2 در دو سایز عرضه خواهد شد – 40 میلی‌متری و 44 میلی‌متری –  همچنین آپشنی برای نسخه‌ی LTE نیز وجود خواهد داشت.

سامسونگ احتمالا این ساعت هوشمند را در کنار گوشی گلکسی نوت 10 در ماه بعد عرضه می‌کند. با در نظر داشتن انتخاب‌های نه چندان خوبی که کاربران اندرویدی برای ساعت هوشمند دارند، تازه وارد سامسونگ گلکسی واچ شانس بردن عنوان بهترین انتخاب ممکن برای آنها را دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا