1%
  • 0/10

تماشا کنید؛ تست مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا در برابر خمیدگی و آتش!

آیا پرچم‌دار سامسونگ برای بار دوم دوام می‌آورد؟

تماشا کنید؛ تست مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا در برابر خمیدگی و آتش! ۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک

اگر زک نلسون را بشناسید، احتمالا می‌دانید که در ویدیوی تست مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا قرار است چه بلایی بر سر این گوشی بیاید.

سامسونگ اگرچه گلکسی اس ۲۴ اولترا را روز گذشته راهی بازار کرده اما مدت‌هاست که کاربران امکان خرید آن را دارند. به همین خاطر زک نلسون این فرصت را غنیمت شمرد تا تست‌های سنگین خود را روی این گوشی بخت‌برگشته پیاده کند.

زک نلسون، یا همان Jerry Rig Everything که به خاطر تست‌های وحشتناکش معروف است، حالا به سراغ گلکسی اس ۲۴ اولترا رفته است. این گوشی در تست‌های اخیر در برابر خط و خش عالی ظاهر شده. اما تا وقتی زک نلسون تست‌هایش را اجرا نکند، امتیاز قبولی نمی‌گیرد.

تست مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا در برابر خمیدگی و آتش!

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید ویدیوی تست مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا را ببینید، در ادامه به صورت متنی آن را شرح می‌دهیم.

در ابتدا مثل همیشه زک نلسون تست مقاومت را با کشیدن جسم تیز روی نمایشگر و بدنه‌ی گوشی آغاز کرد. باید بدانید اپل در آیفون ۱۵ پرو مکس از تیتانیوم گرید ۵ استفاده کرده که کیفیت بیشتری از گرید ۲ دارد.

نمی‌دانیم سامسونگ در گلکسی اس ۲۴ اولترا از چه تیتانیومی استفاده کرده اما معمولا آن‌هایی که از گرید ۲ استفاده می‌کنند در این باره ساکت هستند. با این حال پنل نمایشگر حالا توسط گوریلاگلس آرمور محافظ می‌شود که با فشار سطح ۶ و ۷ فقط خط و خش بر می‌دارد. این در حالی است که در گذشته با فشار سطح ۷، نمایشگر خط و خش عمیق بر می‌داشت.

بنابراین به نظر می‌رسد گوریلا گلس آرمور کار خود را به خوبی انجام داده و تا سطح ۷ هم خوب مقاومت کرده است. اما در فشار سطح ۸، خط و خش کمی عمیق‌تر می‌شوند؛ این یعنی گلکسی اس ۲۴ اولترا از این حیث، در جهان بی‌رقیب است.

فریم تیتانیومی ضد خط و خش نیست، بنابراین خیلی زود خط می‌افتد. پس در معرض جسم تیز قرارش ندهید.  نمایشگر هم تا ۳۰ ثانیه در مقابل آتش مقاومت کرد اما در نهایت سفید شد و هیچوقت به حالت عادی برنگشت.

در نهایت، تست مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا با خمیدگی به پایان رسید؛ جایی که این گوشی مثل  تمام گوشی‌های دیگر سامسونگ توانست به خوبی مقاومت کند و ذره‌ای خم نشود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments