سامسونگ ناخواسته اطلاعاتی را پیرامون گلکسی بادز فن ادیشن منتشر کرد

گلکسی بادز ۳

سامسونگ به تازگی و به صورت ناخواسته اطلاعاتی را از گلکسی بادز فن ادیشن، هدفون بی‌سیم مورد انتظار خود منتشر کرده است.

اگر از علاقه‌مندان به محصولات سامسونگ باشید، قطعا با شنیدن خبر مربوط به عرضه‌ی گوشی‌ها یا گجت‌های سری فن ادیشن خوشحال خواهید شد چرا که این محصولات قیمت مناسب و مشخصات فنی بسیار خوبی دارند. سامسونگ قصد دارد امسال از گوشی و تبلت فن ادیشن رونمایی کند اما به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه این شرکت قصد رونمایی از یک گلکسی بادز فن ادیشن را هم دارد.

با توجه به اطلاعاتی که پیرامون هدفون بی‌سیم گلکسی بادز فن ادیشن منتشر شده، این محصول به نظر جذاب می‌رسد. مثل هر فن ادیشن دیگری، امکانات خوبی را در آن شاهد خواهیم بود که از جمله این موارد می‌توان به قابلیت حذف نویز حرفه‌ای اشاره کرد. همچنین پشتیبانی از صدای محیط هم در این محصول که گفته می‌شود تقریبا ۱۰۰ تا ۱۳۰ دلار قیمت دارد، وجود خواهد داشت.

گلکسی بادز فن ادیشن

با این اوصاف، سامسونگ قطعا می‌خواهد این بادز را به عنوان رقیب ایرپادز ۳ اپل و سونی لینک بادز اس راهی بازار کند که هر دو در محدوده‌ی هدفون‌های بی‌سیم بسیار خوبی قرار می‌گیرند. البته پیکسل بادز A یک هدفون میان‌رده است که کیفیت به مراتب کمتری از محصولات یادشده دارد.

البته اینطور که از گزارش اخیر متوجه شده‌ایم، ظاهرا گلکسی بادز فن ادیشن به احتمال زیاد با این نام رونمایی و راهی بازار خواهد شد و این یعنی مثل یک سری از قابلیت‌ها و امکانات و البته قیمت، نام آن را هم فعلا باید به عنوان یک شایعه در نظر بگیریم چون سامسونگ شاید در نهایت تصمیم بگیرد آن را با نام گلکسی بادز ۳ راهی بازار کند.

گلکسی بادز فن ادیشن

البته با توجه به اینکه اواخر امسال به صورت کلی دوره‌ی فن ادیشن‌ها خواهد بود (گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن، گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن و تب اس ۹ فن ادیشن پلاس)، این احتمال وجود دارد که هدفون بی‌سیم مورد انتظار این شرکت هم مطابق همین محصولات نام‌گذاری شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا