گلکسی A25؛ اقتصادی جذاب سامسونگ به پردازنده‌ی قدرتمندی مجهز می‌شود

گلکسی A25

گلکسی A25 یکی از گوشی‌های اقتصادی مورد انتظار سامسونگ است که به زودی با تراشه‌ای جدید و اندروید ۱۴ عرضه خواهد شد.

گلکسی A25 قرار است به عنوان جانشین محصولی راهی بازار شود که هیچوقت شاهد عرضه‌ی رسمی آن نبودیم. درباره‌ی گلکسی A24 5G صحبت می‌کنیم که سامسونگ هنوز هم آن را معرفی نکرده و در واقع گلکسی A24 فقط در یک مدل و آن هم 4G در دسترس قرار دارد.

سامسونگ تصمیم گرفته به جای عرضه‌ی مدل 5G گلکسی A24، یک گوشی دیگر با نام گلکسی A25 5G را راهی بازار کند. محصولی هم به تازگی شاهد افشای مشخصات فنی آن بوده‌ایم. لازم به ذکر است اطلاعات منتشر شده به لطف بنچمارک گیک‌بنچ به دستمان رسیده و در نتیجه موثق محسوب می‌شوند.

گلکسی A25 طبق تصویر منتشر شده از گیک‌بنچ، گوشی اقتصادی با تراشه‌ی نسبتا قدرتمند خواهد بود. پردازنده‌ی به کار رفته در این گوشی اگزینوس ۱۲۸۰ سامسونگ است که از ۶ هسته با فرکانس ۲ و ۲ هسته با فرکانس ۲٫۴ گیگاهرتز بهره می‌برد. در کنار این تراشه از ۸ گیگابایت رم در قدرتمندترین مدل استفاده شده تا بدین ترتیب کاربران اصلا هیچ نگرانی در رابطه با عملکرد سخت‌افزاری در این بازه‌ی قیمتی نداشته باشند.

همچنین در انتهای تصویر آمده که اندروید ۱۴ به عنوان سیستم‌عامل پیش‌فرض گلکسی A25 ایفای نقش می‌کند و این یعنی به احتمال بسیار زیاد این گوشی باید در سال ۲۰۲۴ رونمایی و راهی بازار خواهد شد.  اگر این گوشی با اندروید ۱۴ عرضه شود، با توجه به پشتیبانی خارق‌العاده‌ی سامسونگ از محصولاتش، باید انتظار داشت گلکسی A25 با دریافت اندروید ۱۹ به کار خود پایان دهد که این عالی است. به خصوص حالا که پردازنده آنقدر قوی‌تر و سریع‌تر شده که بتواند در طول زمان هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

حال باید صبر کرد و دید چه اطلاعات بیشتر و موثق‌تری از این گوشی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا