#مهسا_امینی

سم ریمی از علاقه خود به ساخت فیلم اسپایدرمن ۴ گفت

سم ریمی : ساخت اسپایدرمن ۴ با توبی مگوایر پروژه‌ای زیبا است!

سم ریمی از علاقه خود به ساخت فیلم اسپایدرمن ۴ گفت نرگس کریمی پور ۰ ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
سم ریمی از علاقه خود به ساخت فیلم اسپایدرمن ۴ گفت

سم ریمی سازنده سه گانه اسپایدرمن در دنیای سونی، اخیرا عنوان کرده است که علاقه دارد تا فیلم اسپایدرمن ۴ را با بازی توبی مگوایر بسازد. سم ریمی که اخیرا وظیفه کارگردانی فیلم دکتر استرنج ۲ را برعهده دارد، در گذشته سه‌گانه موفق و محبوب اسپایدرمن با هنرنمایی توبی مگوایر نیز توسط این کارگردان ساخته شده بود و ظاهرا سم ریمی هنوز به آینده این فرنچایز امیدوار است.

پس از اکران فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست، طرفداران توبی مگوایر و اندرو گارفیلد از دیدن این دو هنرمند در اثر منحصر به فرد مارول به شدت هیجان زده شدند و حتی برخی از طرفداران از استودیو مارول و کمپانی سونی درخواست کردند تا قسمت سوم فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز را با بازی اندرو گارفیلد بسازند.

ریمی عنوان کرده است که پس از ساخت فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness به او ثابت شده است که هر چیزی در دنیای سینمایی مارول امکان‌پذیر است و او بسیار به توبی مگوایر و کریستین دانست علاقه داد. ریمی همچنین افزود که او باور دارد که توبی، پس از حضور حماسی خود در فیلم No Way Home قادر است تا باری دیگر در نقش پیتر پارکر بازگردد و ماجرای تازه‌ای را تجربه کند، با این حال هیچ برنامه‌ای برای چنین پروژه‌ای در حال حاضر تنظیم نشده است.
کارگردان محبوب افزود که
من واقعا هیچ برنامه یا داستانی در سر ندارم و نمی‌دانم که نظر استودیو مارول یا شرکت سونی در رابطه با چنین ایده‌ای چیست؟! من واقعا توبی مگوایر را دوست دارم و حتی اگر این پروژه اسپایدرمن نباشد، باز هم دوست دارم برای یک نقش متفاوت با توبی همکاری کنم.
فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست، تجربه بسیار دوست داشتنی برای طرفداران کمیک‌های مرد عنکبوتی بود، همکاری تام هالند، بازیگر پیتر پارکر در دنیای سینمای مارول، با اندرو گارفیلد و توبی مگوایر باعث خلق حماسه‌ای بیاد ماندنی شد. آن‌ها حتی میم قدیمی و کلاسیک سه اسپایدرمن را بازآفرینی کردند که حرکت بسیار جالبی بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا