صداگذار سم فیشر: Splinter Cell بازمی‌گردد

یوبی‌سافت چه برنامه‌ای دارد؟

سم فیشر

صداگذار کاراکتر محبوب سم فیشر بار دیگر از احتمال بازگشت زودهنگام عنوانی دیگر از سری محبوب Splinter Cell خبر داد.

هواداران سری معروف Splinter Cell مدت زیادی است که انتظار بازی جدید دیگری از این عنوان را می‌کشند تا باری دیگر در جایگاه کاراکتر پرطرفدار سم فیشر قرار بگیرند. به‌تازگی صداگذار نسخه‌ی ایتالیایی بازی، لوکا وارد (Luca Ward)، صحبت‌های جالبی را مطرح کرده و از احتمال عرضه‌ی بازی جدیدی خبر داده است.

در ابتدا، توجه داشته باشید این اولین باری نیست که لوکا وارد در مورد ساخت بازی دیگری از سری Tom Clancy’s Splinter Cell صحبت می‌کند. او اخیرا مصاحبه‌ای انجام داده که در سایت مالتی‌پلیر منتشر شده است. او عقیده دارد که Splinter Cell باید برگردد و بازی جدیدی برای هواداران منتشر شود. وارد می‌گوید توسعه‌دهندگان هنوز در مورد عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۲۱ مطمئن نیستند و دلیل اصلی هم درگیری زیاد آن‌ها در سال ۲۰۲۰ به‌شمار می‌رود.

اما من مطمئن هستم که Splinter Cell بازمی‌گردد. این یک واقعیت است.

به‌غیر از ادعای لوکا وارد، مدتی پیش یوبی‌سافت اسپانیا توییتی منتشر کرد و از احتمال ساخت بازی جدیدی از عنوان Splinter Cell خبر داد. از طرفی دیگر، یوبی‌سافت سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد قدم‌های بزرگی بردارد. این در حالی است که یوبی‌سافت قبلا از ساخت چند بازی AAA خبر داده بود و آن‌ها را به‌طور کامل معرفی نکرد. یکی از عناوین این لیست که اخیرا از تولید آن رونمایی شد، فارکرای 6 بود.

مدتی پیش، در جریان مراسم UbiForward از بازی مورد انتظار فارکرای 6 به صورت رسمی رونمایی شد. بازی فارکرای 6 توسط شعبه‌ی تورنتوی شرکت یوبی‌سافت در حال ساخت است و همین شرکت فرانسوی آن را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر می‌کند. این بازی هیجان‌انگیز در تاریخ ۱۸ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳۰ بهمن ماه سال جاری) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا