انتشار بازی Saints Row 5 با تاخیر همراه خواهد بود

Embracer برنامه‌های زیادی دارد

انتشار بازی Saints Row 5 با تاخیر همراه خواهد بود مهسا سپاهی ۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی saints row 5

بازی جدید سری Saints Row با نام Saints Row 5 توسط استودیو Volition درمرحله‌ی توسعه قرار دارد و طبق اخبار منتشر شده، به‌نظر می‌رسد عرضه‌ی آن با تاخیر همراه است.

چهارمین نسخه‌ی این مجموعه‌ی اکشن جهان باز یعنی Saints Row IV در سال ۱۳۹۲ منتشر شده و در آن بازیکن نقش رئیس جمهور آمریکا را برعهده می‌گیرد و باید از حمله‌ی فضایی‌ها به زمین جلوگیری کند.

خبر تاخیر عرضه‌ی Saints Row 5 از سوی Embracer Group که شرکت مادر THQ Nordic و دیپ سیلور (Deep Silver) شمرده می‌شود، منتشر شده است. به‌تازگی این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که قصد دارد تا پایان سال مالی جدید یعنی مارس ۲۰۲۱، ۲ بازی AAA عرضه کند. با این‌حال به‌نظر می‌رسد هردوی این عناوین با تاخیر همراه می‌شوند و تاریخ جدیدی برای عرضه‌ی آن‌ها درنظر گرفته خواهد شد.

با وجود آن‌که اسمی از بازی‌های تاخیر خورده منتشر نشده، اما پیش‌بینی می‌شود به احتمال زیاد بازی جدید Saints Row جزو آن‌ها خواهد بود. همچنین، شرکت Embracer از برخی برنامه‌های خود برای بازی‌های در دست ساخت استودیو‌های زیر مجموعه‌اش خبر داده و می‌گوید انتظار رشد کیفیت و روند توسعه‌ی بازی‌هایی مثل Biomutant ،Chorus ،Deep Rock Galactic ،Destroy all Humans! ،Iron Harvest ،MotoGP 20 ،Ride 4 ،Snowrunner ،Wasteland 3 ،WWE2K Battlegrounds و عناوین دیگری که هنوز بخش بازاریابی خود را شروع نکرده‌اند را دارد.

با آن‌که هنوز صحبتی پیرامون تاریخ انتشار Saints Row 5 صورت نگرفته و با توجه به این واقعیت که این بازی قبلا قرار بوده در سال جاری میلادی عرضه شود، احتمالا این اکشن ماجراجویی در سال آینده یا سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا