رایان رینولدز از شروع فیلم‌برداری ددپول 3 می‌گوید

تاریخ اکران همچنان مشخص نیست

فیلم‌برداری ددپول 3

رایان رینولدز بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی در بخشی از مصاحبه اخیر خود با وب سایت Collider درباره شروع فیلم‌برداری ددپول 3 صحبت کرده است.

رایان رینولدز (Ryan Reynolds) سال‌ها پیش به عنوان ددپول در X-Men Origins: Wolverine نقش‌آفرینی کرد اما بازخوردهای نه چندان امیدبخش و عملکرد تجاری ضعیف فیلم باعث شد مدیران فاکس قرن بیستم علاقه‌ای به ساخت اثر براساس این ضدقهرمان نداشته باشند. تلاش‌های او بی نتیجه بود تا اینکه ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد؛ ویدیویی که رینولدز در آن لباس ددپول را به تن کرده و برای تست جلوی دوربین رفته بود. عملکرد بازیگر کانادایی به قدری عالی بود که طرفداران عاشقش شدند. در نتیجه، مدیران فاکس به ساخت یک فیلم اختصاصی چراغ سبز نشان دادند.

اولین فیلم اختصاصی ددپول ساخته شد و در سال ۲۰۱۶ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد. اگرچه رده‌سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال) برایش انتخاب شد، این اثر توانست به فروشی ۷۸۲ میلیون دلاری در سراسر جهان دست یابد که یک کورد محسوب می‌شد. مطابق انتظار، فاکس قرن بیستم دستور ساخت دنباله را صادر کرد. این فیلم دو سال به سینماها آمد و توانست موفقیت‌های برادر بزرگتر خود را تکرار کند. اگرچه قسمت سوم چراغ سبز را دریافت کرده بود، ادغام فاکس و والت دیزنی شرایط نابسامانی را به وجود آورده و آینده وید ویلسون را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. هر چند، مارول نهایتا پذیرفت ددپول به فرنچایز Marvel Cinematic Universe پیوسته و ساخت قسمت سوم از سر گرفته شود.

رایان رینولدز اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داد تا درباره Free Guy صحبت کند؛ فیلمی که به‌زودی روی پرده نقره‌ای می‌آید و بازخوردهای بسیار خوبی را دریافت کرده است. مطابق انتظار، Free Guy تنها موضوع گفتگو نبود و بحث به جاهای مختلف از جمله فیلم‌برداری ددپول 3 کشیده شد. رینولدز در این بخش گفت روند ضبط صحنه‌ها به احتمال ۷۰ درصد در سال آینده میلادی آغاز خواهد شد. او همچنین در صحبت‌های خود به تجمید از وندی مالنیو (Wendy Molyneux) و لیزی مالنیو-لاگلین (Lizzie Molyneux-Logelin) پرداخت که وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه را به دوش می‌کشند:

نوشتن فیلمنامه فرآیندی که به صورت روزانه صورت می‌گیرد. مشغول همکاری با خواهران مالنیو بوده‌ام و تا به اینجا همه چیز عالی بوده است. آن‌ها به شدت مستعد و باهوش هستند. خواهران مالنیو درک بالایی از جهان داستان دارند و می‌دانند چطور مخاطب را غافلگیر کنند.

ساخت Deadpool 2 طی مدت کوتاهی صورت گرفت. در نتیجه، عده‌ای از طرفداران انتظار داشتند قسمت سوم هم طی مدت کوتاهی تولید شود اما یک موضوع بسیار مهم وجود دارد که نمی‌توان نادیده‌اش گرفت. در حال حاضر، بحث تنها درباره ددپول نبوده و مدیران Marvel Cinematic Universe باید راهی برای اضافه کردن مردان ایکس به فرنچایز خود اضافه کنند؛ راهی که وید ویلسون را هم شامل شود. با در نظر گرفتن این نکته، منطقی است که روند سخت بیشتر قسمت‌ها پیشین طول بکشد.

تاریخ اکران ددپول 3 در حال حاضر مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا