#مهسا_امینی

همکاری رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون در سریال Futha Mucka

این اثر برای سرویس کوییبی ساخته می‌شود

همکاری رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون

با توجه به گزارشی که وب سایت Deadline منتشر کرده، سومین همکاری رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون در سریال انیمیشنی Futha Mucka رقم خواهد خورد.

پاتریک هیوز (Patrick Hughes) کارگردان استرالیایی برای سومین فیلم سینمایی خود به دنبال دو بازیگر می‌گشت تا بتواند شیمی خوبی را جلوی دوربین بین آن دو برقرار کند. نهایتا رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) برای ایفای نقش‌های اصلی The Hitman’s Bodyguard انتخاب شدند. آن دو به خوبی وظیفه‌ی خود را به سرانجام رسانده و شیمی بینشان جلوی دوربین به یکی از نقاط قوت فیلم تبدیل شد. با در نظر گرفتن این موضوع، احتمال می‌رفت در آینده همکاری‌های بیشتری را بین رینولدز و جکسون شاهد باشیم؛ احتمالی که حالا به واقعیت تبدیل شده است.

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش از همکاری رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون در سریال انیمیشنی Futha Mucka خبر داد. داستان حول محور نسخه‌های تخیلی این دو هنرپیشه‌ی مشهور هالیوود می‌چرخد. رینولدز طی حادثه‌ای آسیب دیده و جکسون هم مسئولیت پرستاری از او را بر عهده می‌گیرد. متاسفانه جزئیات زیادی منتشر نشده و زمان پخش آن را نمی‌دانیم. همچنین مشخص نیست قسمت‌ها چه تعداد خواهد بود. تنها می‌دانیم این سریال انیمیشنی برای عرضه‌ی انحصاری از سرویس کوییبی برنامه‌ریزی شده است؛ سرویسی که فعلا وضعیت مساعدی نداشته و تلاش می‌کند با تولید محتوای اورجینال کاربران را برای خرید اشتراک متقاعد کند.

برایان کیهو (Brian Kehoe) و جیم کیهو (Jim Kehoe) که وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه‌ی Blockers محصول سال ۲۰۱۸ میلادی را بر عهده داشتند، به عنوان شورانر در روند ساخت Futha Mucka حضور دارند. آن‌ها تنها نیستند و رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون علاوه بر صداپیشگی، به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی روی چگونگی پیشرفت پروژه نظارت خواهند داشت. از دیگر دست‌اندرکاران می‌توان به پاتریک گویینگ (Patrick Gooing)، نینا سوریانو (Nina Soriano)، بن کالینا (Ben Kalina) و جرج دویی (George Dewey) اشاره کرد. در ضمن، نام Futha Mucka اشاره‌ای به یکی از تکه کلام‌های جکسون است.

Futha Mucka، سومین همکاری رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون به شمار می‌رود. آن‌ها حدودا دو سال بعد از اکران The Hitman’s Bodyguard، در فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard همبازی شدند که هنوز روی پرده‌ی نقره‌ای نرفته است. مایکل برایس در قسمت اول جان داریوس کینکید را نجات داد و این بار باید به محافظت از سونیا همسر داریوس بپردازد. این فیلم اکشن و کمدی قرار بود در ماه جاری میلادی به سینماها بیاید اما همه‌گیری کرونا اکرانش را تا سال ۲۰۲۱ به تعویق انداخته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا