#مهسا_امینی

شوخی جالب رایان رینولدز با فیلم Green Lantern؛ با رینولدز کات آشنا شوید!

تام کروز نقش اصلی را بر عهده دارد

فیلم Green Lantern

رایان رینولدز هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در اقدامی طنزآمیز از رینولدز کات فیلم Green Lantern رونمایی کرد!

رایان رینولدز (Ryan Reynolds) با ایفای نقش در Deadpool محصول سال ۲۰۱۶ میلادی توانست به محبوبیت بسیاری در میان علاقه‌مندان به کمیک بوک‌ها دست یابد. البته اقتباس سینمایی ددپول نخستین تلاش او برای ورود به آثار ابرقهرمانی نبود. رینولدز در سال ۲۰۱۱ نقش اصلی Green Lantern را بر عهده داشت. این فیلم جدا از بازخوردهای منفی، عملکرد بسیار ضعیفی در باکس آفیس جهانی داشت و در مقابل بودجه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری خود، تنها ۲۱۹ میلیون دلار فروخت. حضور در اقتباس سینمایی گرین لنترن آنقدر برای رینولدز تلخ بود که با قرار دادن صحنه‌های کوتاهی در Deadpool و Deadpool 2 آن را سخره گرفت.

طی سال‌های اخیر زمزمه‌هایی از حضور شخصیت گرین لنترن در دنیای سینمایی دی‌سی به گوش رسید. برخی از منابع ادعا کرده بودند این ابرقهرمان در Justice League حضور دارد و عده‌ی دیگری از منابع هم گفته بودند اقتباس سینمایی Green Lantern Corps در دست ساخت قرار دارد. حالا هم گمانه‌زنی‌های مختلفی مبنی بر حضور هال جردن در اسنایدر کات Justice League وجود دارد. البته این موضوع هنوز به تایید زک اسنایدر (Zack Snyder) نرسیده است. در شرایطی که علاقه‌مندان به کمیک بوک‌های دی‌سی منتظر معرفی گرین لنترن جدید هستند، رایان رینولدز از نسخه‌ی دیده نشده‌ی فیلم Green Lantern رونمایی کرده است.

رایان رینولدز در اقدامی طنز آمیز از نسخه‌ی جدید Green Lantern رونمایی کرد که با نام رینولدز کات شناخته می‌شود. در این نسخه، رینولدز هرگز نتوانست نقش هال جردن را بر عهده بگیرد؛ زیرا قبل از اینکه جلوی دوربین برود توسط ددپول به قتل رسید. نهایتا تام کروز (Tom Cruise) به عنوان بازیگر جایگزین انتخاب شده و به نقش‌آفرینی می‌پردازد. در بخش‌های پایانی هم شاهد ملاقات نسخه‌ی جدید گرین لنترن با اعضای لیگ عدالت هستیم. برای مشاهده‌ی کلیپ می‌توانید به صفحه‌ی رسمی رینولدز در اینستاگرام مراجعه کنید.

رایان رینولدز اخیرا در Free Guy نقش‌آفرینی کرده است. داستان این فیلم حول محور یک شخصیت غیرقابل کنترل یا NPC به نام فیری گای می‌چرخد که بخشی از یک بازی جهان‌باز به نام Free City است. فیری گای از اینکه کنترلی بر سرنوشت خود نداشته خسته شده است و می‌خواهد قهرمان زندگی خودش باشد. همین موضوع هم اتفاقات اصلی را رقم می‌زند. از دیگر بازیگران مشهور این پروژه می‌توان به تایکا وایتیتی (Taika Waititi) و جودی کامر (Jodie Comer) اشاره کرد.

جدیدترین ساخته‌ی شاون لوی (Shawn Levy) فعلا برای اکران از تاریخ ۲۱ آذر (مصادف با ۱۱ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا