1%
  • 0/10

نقش ویژه رایان رینولدز در Deadpool and Wolverine چیست؟

مشارکت تاریخی در یک پروژه مارولی

نقش ویژه رایان رینولدز در Deadpool and Wolverine چیست؟ ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نقش ویژه رایان رینولدز

لیست عوامل به اشتراک گذاشته از نقش ویژه رایان رینولدز در Deadpool and Wolverine حکایت دارد که در دنیای سینمایی مارول کم‌سابقه محسوب می‌شود.

فیلم سینمایی Deadpool and Wolverine از هم‌اکنون به واسطه کنار هم قرار دادن رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در نقش شخصیت ددپول (Deadpool) و هیو جکمن (Hugh Jackman) در نقش شخصیت ولوورین (Wolverine) در حال تاریخ‌ سازی برای Marvel Studios است. اکنون که به زمان اکران فیلم در تاریخ 26 جولای برابر 5 مرداد 1403 نزدیک می‌شویم اطلاعات جدیدی از نقش رایان رینولدز چه جلوی دوربین و چه پشت آن مشخص شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی مارول استودیوز، این بازیگر معروف نه تنها به عنوان شخصیت اصلی فیلم مذکور ایفای نقش خواهد کرد، بلکه به عنوان یکی از نویسندگان و تهیه‌کنندگان فیلم نیز ایفای وظیفه می‌کند. در همین راستا، بازیگران دیگری در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) و یا سریال‌های تلویزیونی سرویس دیزنی پلاس (Disney+) وظیفه تهیه‌کنندگی داشته‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به تام هیدلستون (Tom Hiddleston) برای سریال لوکی، اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) برای فیلم Black Widow، اسکار آیزاک (Oscar Isaac) برای سریال Moon Knight، کریس همسورث (Chris Hemsworth) برای فیلم Thor: Love and Thunder و ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) برای سریال Secret Invasion اشاره کرد.

با این حال نقش ویژه رایان رینولدز در Deadpool and Wolverine از این منظر تاریخی بوده که این بازیگر اول کسی محسوب می‌شود که از قلم او برای نگارش فیلمی از پروژه‌های مارول استودیوز که در آن ایفای نقش می‌کند استفاده شده است. اگرچه مشارکت یک بازیگر از فیلم‌های MCU به عنوان نویسنده در آن، امری بی‌سابقه محسوب می‌شود اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که مجموعه Deadpool پیش از آن که به بخشی از دارایی‌های مارول استودیوز تبدیل شود همواره در هر دو قسمت اول و دوم خود از قلم رایان رینولدز به همراه نویسندگان دیگر استفاده کرده بود. به همین دلیل طرفداران می‌توانند با خیال راحت منتظر اکران فیلم مانده و از بابت دخالت‌های بیش از اندازه مارول استودیوز در فضاسازی، لحن و چگونگی داستان‌سرایی آن نگرانی چندانی نداشته باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments