#مهسا_امینی

بازی Rusty Lake Hotel عنوان پرطرفدار کاربران شبکه استیم برای ۱ روز رایگان شد!

این بازی تنها تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت رایگان خواهد بود

بازی Rusty Lake Hotel عنوان پرطرفدار کاربران شبکه استیم برای ۱ روز رایگان شد! نیما خدارحمی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی رایگان Rusty Lake Hotel

گیمرها همیشه از بازی‌های رایگان استقبال کرده و اگر آن بازی با نمراتی خوب از طرف دیگر گیمرها توصیه شده باشد، باید منتظر حمله کاربران به آن بازی در زمان رایگان شدن آن باشیم. حال شبکه استیم بازی دیگری را با امتیاز بسیار بالا رایگان کرده است.

یک بازی دیگر به‌جمع بازی‌های رایگان شبکه استیم پیوست، ولی این بار مدت زمان دریافت آن محدود است. از امروز تا روز جمعه هفته جاری به‌تاریخ ۳۰ آوریل برابر با ۱۰ اردیبهشت، تمامی کاربران شبکه استیم می‌توانند بازی Rusty Lake Hotel که از نظر وبسایت متاکریتیک یک بازی معمولی، ولی از نظر کاربران استیم یک بازی فوق‌العاده است را بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای دریافت کنند. برچسب قیمتی این بازی در حالت عادی ۲ دلار را نشان می‌دهد.

این بازی که توسط Rusty Lake توسعه یافته یک بازی ماجراجویی نشانه بگیر و کلیک بزن است که در سال ۲۰۱۵ انتشار یافت. در زمان عرضه ما شاهد امتیاز ۶۵ از طرف وبسایت متاکریتیک بودیم و این درحالی‌ست که بازی Rusty Lake Hotel امتیاز ۹۴ را از نظر ۲۵۰۰ کاربر شبکه استیم دریافت کرده و جز دسته بازی‌های خیلی مثبت این شبکه قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید بخشی از توضیحات بازی را مشاهده کنید.

مهمان‌های ما به بازی Rusty Lake Hotel خوش آمدید و امیدواریم در زمان اقامتتان آسوده باشید و لذت ببرید. بازی Rusty Lake Hotel یک بازی معمایی-ماجراجویی نشانه بگیر و کلیک بزن است که توسط سازندگان سری‌های Cube Escape و Rusty Lake توسعه یافته است.

برخلاف حساب‌های پلی استیشن پلاس، ایکس باکس گلد و نینتندو سوییچ آنلاین و دیگر پلتفرم‌های دریافت رایگان بازی، شما به‌خرید حسابی خاص برای دریافت بازی‌های رایگان شبکه استیم ندارید و زمانی که یک بازی رایگان را دریافت کردید، می‌توانید آن را برای همیشه و بدون محدودیت نگه دارید. این نکته را درنظر بگیرید که این بازی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت به قیمت عادی خود یعنی ۲ دلار برگشته که بدون شک یکی از ارزان‌ترین بازی‌های تاریخ محسوب می‌شود، ولی هیچکس از بازی رایگان ناراضی نبوده و برخی نیز قادر به پرداخت مبلغ ۲ دلار نیستند، پس چرا آن را دریافت نکنیم؟

بازی‌های رایگان شبکه استیم همیشه با انبوهی از طرفدار مواجه می‌شوند. شما دوست دارید کدام بازی رایگان شود؟ کدام بازی مورد علاقه شما در گذشته رایگان شده است؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا