آیا شاهد نقشه Rust در بازی Modern Warfare 2 خواهیم بود؟

نقشه‌های طلایی هرگز قدیمی نمی‌شوند!

نقشه Rust در Modern Warfare 2

افزودن نقشه‌های قدیمی به بازی مدرن وارفر ۲، یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های اینفینیتی وارد (Infinity Ward) برای بازی جدید خود است. طبق اطلاعات کشف شده توسط کاربران، باید منتظر اضافه شدن نقشه Rust در Modern Warfare 2 در آینده نه چندان دور باشیم!

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 میراث داری بی نظیر برای گذشته سری بازی کالاف دیوتی و به خصوص مجموعه مدرن وارفر است. این بازی تلاش کرده در کنار بسیاری نقشه‌های جدید، تعداد زیادی از نقشه‌های قدیمی از این سری بازی را در اختیار کاربران قرار دهد تا کهنه کاران این سری بازی از نو دلتنگ سری بازی محبوب خود شده و به تجربه نسخه جدید آن بپردازند. از جمله نقشه‌های قدیمی که شاهد آن‌ها در نقشه بازی وارزون ۲ و احتمالا در آینده نه چندان دور در کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ خواهیم بود، می‌توان به نقشه Terminal، نقشه Quarry و نقشه High Rise اشاره داشت. دیگر نقشه‌ای که بسیار پر طرفدار بوده و ممکن است شاهد ارائه آن در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 باشیم، نقشه بسیار پر طرفدار Rust است.

کاربران بسیاری در دنیای کالاف دیوتی با نقشه Rust خاطره دارند و این نقشه شاید معروف‌ترین و محبوب‌ترین نقشه مسابقات 1v1 (یک بازیکن در برابر یک بازیکن) در تاریخ کالاف دیوتی باشد. نقشه Rust اولین مرتبه در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 انتشار یافته در سال ۲۰۰۹ به انتشار رسید که از عملیات Endgame در همین بازی نشات گرفته بود. پس از آن ما شاهد همین نقشه در بازی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ و همچنین در بازی Call of Duty Mobile بودیم و به احتمال بسیار زیاد شاهد آن در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز باشیم.

روز گذشته کاربری با نام nonvizo در شبکه اجتماعی ردیت، عکسی از نقشه Santa Sena در حالت Ground War منتشر کرد که در آن می‌توان نقشه Rust را به وضوح دید. بسیاری به این موضوع اشاره داشتند که نقشه Rust در Modern Warfare 2 و البته در نقشه دیگر بازی، مانند گذشته مملو از گرد و غبار و البته فلزات زنگ زده نیست، با این حال وجود این نقشه در یکی دیگر از نقشه‌های این بازی، نشانه‌ای واضح برای افزوده شدن به عنوان نقشه‌ای کاملا جداگانه است. بسیاری باور دارند در آینده‌ای نا مشخص باید شاهد اضافه شدن نقشه Rust در Modern Warfare 2 به عنوان نقشه‌ای برای حالت ۶ بازیکن در برابر ۶ بازیکن باشیم.

بسیاری دیگر از کاربران و فعالان باور دارند که نقشه Rust به زودی با انتشار فصل اول بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در دسترس قرار خواهد گرفت و بدون شک کاربران بسیاری منتظر این نقشه دوست داشتنی هستند. فصل اول بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ در تاریخ ۱۶ نوامبر، برابر با ۲۵ آبان ماه به انتشار رسیده و بازی وارزون ۲، بخش DMZ، بتل پس اختصاصی بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ و بسیاری ویژگی‌ها و محتوای جدید را به این بازی خواهد آورد.

علاوه بر آن، ما در میانه فصل ابتدایی بازی شاهد افزوده شدن بخش Raids که حالت Co-Op داشته و با حداکثر سه نفر قابل اجرا است را دریافت خواهیم کرد. این بخش جدید بسیار امیدوار کننده به نظر رسیده و انتظار داریم کاربران بسیاری را به خود جذب کند. همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، به احتمال بسیار زیاد شاهد افزوده شدن نقشه Rust در این بازی نیز باشیم که می‌تواند بسیار جذاب باشد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حال حاضر در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و همچنین رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره افزوده شده نقشه Rust در Modern Warfare 2 چیست؟ آیا شما به تجربه این نقشه محبوب خواهید پرداخت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا