#مهسا_امینی

شایعاتی جدید از تریلر بعدی بازی Hogwarts Legacy به گوش می‌رسد

برادران وارنر از مشکلات پیش آمده برای این بازی نگران هستند!

شایعات تریلر بعدی بازی Hogwarts Legacy

شایعات بسیاری این روزها پیرامون بازی Hogwarts Legacy شکل گرفته و طرفداران بیش از پیش خواستار اطلاعات جدید از این بازی هستند و به نظر باید منتظر انتشار اطلاعات جدید از این بازی در آینده بسیار بسیار نزدیک باشیم.

حال ۱۴ ماه از معرفی بازی Hogwarts Legacy و ۱۰ ماه از به تعویق افتادن انتشار و تغییر تاریخ عرضه از ۲۰۲۱ به ۲۰۲۲ می‌گذرد و ما اطلاعات بسیار ناچیزی از این عنوان مورد انتظار در دست داریم، ولی طبق برخی شایعات انتشار یافته این رویه به زودی عوض خواهد شد. شخصی با نام میلی ای (Millie A) که با انتشار اخبار بازی Wolverine پیش از معرفی رسمی به شهرت رسید، در توییتر خود اعلام کرد که تریلر جدید بازی Hogwarts Legacy به طور کامل آماده شده و تنها منتظر چراغ سبز استودیو برادران وارنر برای انتشار است.

میلی در ادامه اشاره داشت که استودیو برادران وارنر نگران واکنش‌های رسانه‌ای جی. کی. رولینگ (J.K. Rowling) بوده، با این حال مطلع هستند که دوری از این واکنش‌ها غیر ممکن است. از همین رو برادران وارنر در انتشار اطلاعات محتاط بوده و با شک و نگرانی به ارائه آن‌ها می‌پردازند که بدون شک تریلر گفته شد نیز بخشی از این موضوع است.

گرچه استودیو برادران وارنر درگیر این نگرانی‌هاست، علنی کردن این موضوعات و رویارو کردن طرفداران با آن ثمری ندارد. اگر به پاسخ‌های طرفداران به موضوع تریلر جدید نگاه کنید، به سادگی متوجه شوق، شور و عطش آن‌ها برای اطلاعات تازه می‌شوید و بسیاری منتظر بازی فرنچایز محبوب خود در مراسم The Game Awards سال ۲۰۲۱ در ۹ دسامبر، برابر با ۱۸ آذر ماه هستند که طبق شایعات باید منتظر عرضه تریلر Hogwarts Legacy در این مراسم باشیم.

بازی Hogwarts Legacy عنوانی جهان باز در سبک اکشن نقش آفرینی‌ست که در دنیای هری پاتر جریان دارد. شما در این بازی کنترل این دنیای جادویی را در دست گرفته و به ماجراجویی می‌پردازید. سفر خود در مکان‌های آشنا و جدید را شروع کنید، دیو‌های عجیب و غریب را با کاراکتر شخصی سازی شده خود از پای درآورده و در همین حین جادوهای جدید ساخته و با ارتقا سطح دانش خود دنیای جادو را دگرگون کنید.

بازی Hogwarts Legacy در زمانی نامعلوم طی سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این خبر در حد شایعه بوده و نباید تا انتشار اطلاعات رسمی به هیچ یک از شایعات بسنده کرد، با این حال این شایعات بسیار قوی بوده و احتمال حقیقی شدن آن‌ها بسیار بالاست. شما چه انتظاراتی از بازی Hogwarts Legacy و دنیای هری پاتر دارید؟ فکر می‌کنید این عنوان می‌تواند نظر طرفداران این فرنچایز بزرگ را جلب کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا