شایعه: یازده مبارز جدید به Mortal Kombat 11 اضافه خواهد شد

آیا شخصیت‌های بیشتری برای نسخه‌ی آخر مورتال کامبت در راه است؟

یازده مبارز جدید Mortal Kombat 11

وجود برخی شایعات حاکی از آن است که محتواهای بیشتری برای بازی Mortal Kombat 11 در راه است و یازده مبارز جدید در آینده به آن اضافه خواهد شد.

هفته‌ی پیش بود که شخصیت Spawn به عنوان آخرین مبارز اضافی از بسته‌ی الحاقی Kombat Pack به عنوان «مورتال کامبت ۱۱»‌ اضافه شد. تا به حال تصور می‌کردیم که اسپان آخرین مبارزی باشد که این بازی دریافت می‌کند، اما سه روز پیش اطلاعاتی لو رفت که نشان داد شخصیت Ash Williams از سری فیلم‌های Evil Dead هم در آینده به بازی خواهد آمد. حال به نظر می‌رسد که اش تنها شخصیتی نباشد که MK11 در آینده از آن میزبانی می‌کند.

طبق مواردی جدیدی که استخراج‌کنندگان اطلاعات از فایل‌های بازی کشف کرده‌اند، قرار است یازده مبارز جدید به Mortal Kombat 11 اضافه شود که اش ویلیامز یکی از آن‌هاست. این افراد با جستجوی داده‌ها و فایل‌ها متوجه شدند که ۴۲ ردیف برای شخصیت‌ها موجود است. بازی در حال حاضر ۳۱ مبارز دارد که یعنی ۱۱ شخصیت دیگر قرار است به جمع آن‌ها اضافه شود. این افراد عنوان کردند که در Mortal Kombat X هم این بخش از داده‌ها در بازی اصلی از ابتدا وجود داشت و بعدا با بسته‌های الحاقی پر شد.

برخی دیگر ادعا می‌کنند که شخصیت‌های Fujin و Shivah هم جزو این مبارزان جدید خواهند بود، ولی در حال حاضر با قطعیت نمی‌توان چیزی گفت. چیزی که درباره‌اش اطمینان داریم این است که استودیوی NetherRealm قصد دارد تا برای مدتی طولانی از این عنوان پشتیبانی کند. مورد دیگری هم که طی هفته‌های اخیر مشخص شد، به لو رفتن یک نسخه‌ی ویژه از بازی در استیم مربوط می‌شود. این نسخه با پسوند Aftermath Kollection شامل بازی اصلی و تمام محتواهای عرضه شده برای آن در سال اول انتشار است.

بازی «مورتال کامبت ۱۱» در تاریخ ۲۳ آپریل (۴ اردیبهشت) اولین سالگرد انتشار خود را جشن خواهد گرفت. باید دید که در این فاصله‌ی تقریبا یک ماهه شاهد اطلاعات و اخبار جدیدی از بازی خواهیم بود یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا