شخصیت Ash Williams احتمالا در قالب یک بسته‌ی الحاقی به بازی Mortal Kombat 11 اضافه خواهد شد

پیش از این بروس کمپل از حضور Ash در Mortal Kombat 11 خبر داده بود!

شخصیت Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11

احتمالا در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور شخصیت Ash Williams از مجموعه‌ی Evil Dead در بازی Mortal Kombat 11 باشیم.

به‌تازگی یک ایمیل رسمی از سوی کمپانی برادران وارنر برای برخی از دارندگان Mortal Kombat 11 ارسال شده که به نوعی حضور شخصیت Ash Williams در این بازی را به صورت یک بسته‌ی الحاقی، تایید می‌کند. در ظاهر کلی این ایمیل، شاهد معرفی شخصیت‌هایی همچون Spawn برای خرید هستیم، اما اگر کمی با دقت بیشتری به متن‌های درج شده در قسمت پایین تصویر نگاه کنیم، می‌بینیم که این کمپانی حضور Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11 را تایید کرده است.

همانطور که در تصویر دیدید، شاهد حضور شخصیت‌های مهمان و البته تایید حضور شخصیت Ash از مجموعه‌ی Evil Dead هستیم. مطابق متن منتشر شده در تصویر، در بازی Mortal Kombat 11 کاراکتر Ash توسط نسخه‌ی Army of Darkness به بازی اضافه خواهد شد.

Army of Darkness، نام سومین فیلم از مجموعه‌ی Evil Dead است که با نام غیر رسمی Evil Dead 3 هم شناخته می‌شود. این فیلم دنباله‌ای بر دومین قسمت از Evil Dead محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که پیش از این بروس کمپبل، بازیگر نقش Ash Williams در سری فیلم‌های Evil Dead از حضور این شخصیت در بازی Mortal Kombat 11 در آینده‌ای نزدیک خبر داده بود.

مطابق متن موجود در تصویر، تنها شاهد نسخه‌ی Army of Darkness شخصیت Ash خواهیم بود و به نظر می‌رسد که با این کار، تیم سازنده تصمیم دارند تا Army of Darkness را از دو نسخه‌ی اول مجموعه و البته بازی مورد انتظار Evil Dead جدا کنند.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ (۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این بازی یازدهمین نسخه‌ی اصلی از کل مجموعه و دنباله‌ی مستقیم Mortal Kombat X که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، به حساب می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا