بازی جدید رایت گیمز با نام Ruined King: A League of Legends Story رونمایی شد

با دنیای League of Legends بیشتر آشنا شوید

رایت گیمز قصد دارد با همکاری استودیوی ایرشیپ سیندیکیت یک بازی تک‌نفره و داستان محور بر اساس دنیای League of Legends بسازد.

حدودا دو هفته‌ی قبل بود که رایت گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از تاسیس زیرمجموعه‌ای با نام رایت فورج (Riot Forge) خبر داد. هدف از تاسیس چنین زیرمجموعه‌ای، نظارت و انتشار بازی‌هایی اعلام شد که استودیوهای ثرد پارتی بر اساس دنیای League of Legends می‌سازند. در جریان The Game Awards 2019 شاهد معرفی اولین محصولی بودیم که قرار است تحت لیبل رایت فورج به دست مصرف کننده برسد.

این بازی Ruined King: A League of Legends Story نام داشته و داستان آن در دنیای بازی League of Legends جریان دارد. وظیفه‌ی ساخت این عنوان تک‌نفره، داستان محور و نقش‌آفرینی بر عهده‌ی ایرشیپ سیندیکیت (Airship Syndicate) قرار گرفته است. این استودیو دو محصول با نام‌های Battle Chasers: Nightwar و Darksiders Genesis در پرونده‌ی کاری خود دارد که مورد آخر چندی پیش برای رایانه‌های شخصی منتشر شد.

در حال حاضر، اطلاعات چندانی از جدیدترین محصول ایرشیپ سیندیکیت نداشته و تنها می‌دانیم اتفاقات آن در شهر Bilgewater و سرزمین Shadow Isles جریان دارد. در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی منتشر شده درباره‌ی Ruined King: A League of Legends Story را مطالعه کنید:

بازی پس از رویدادهای Burning Tides جریان دارد. کاربر در این اثر می‌تواند کنترل قهرمانان League of Legends را به‌دست گرفته و برای نخستین بار در شهر Bilgewater و سرزمین رازآلود Shadow Isles به گشت و گذار بپردازد. از ویژگی‌های این عنوان می‌توان به قهرمانان پرطرفدار، مبارزات نوبتی نوآورانه، طراحی زیبا و تعداد زیادی غافل‌گیری اشاره کرد. Ruined King: A League of Legends Story قرار است داستان بسیاری از قهرمانان دنیای LoL را روایت کرده و همچنین راهی جدید و هیجان‌انگیز برای آشنایی بیشتر با دنیای Runeterra پیش روی کاربر قرار دهد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی از تاریخ انتشار Ruined King: A League of Legends Story در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا