بازی Artifact بازسازی خواهد شد

مدیر عامل شرکت Valve از بازی Artifact می‌گوید

بازی Artifact بازسازی خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۹
بازسازی بازی Artifact

گیب نیوئل، مدیرعامل شرکت Valve در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بازی Artifact در حال بازسازی بوده و تغییرات بسیار زیادی با نسخه‌ی اولیه خواهد داشت.

اواخر نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی بود که شرکت Valve بازی کارتی خود را که از روی عنوان Dota 2 الهام گرفته بود، با نام Artifact منتشر کرد اما بعد از یک ماه از عرضه، این عنوان کارتی با افت بسیار زیادی روبه‌رو شد و در نهایت این بازی به دست فراموشی سپرده شد.

حال مجله‌ی Edge به تازگی با مدیرعامل شرکت Valve یعنی گیب نیوئل مصاحبه‌ای داشته است. در بخشی از مصاحبه به بازی Artifact اشاره شد که و نیوئل تایید کرد که تیمی در حال توسعه‌ی و به نوعی یگ بازسازی دوباره از Artifact است. او اشاره کرد که به‌روزرسانی جدید در حدی بوده که سازندگان آن را  Artifact 2 نامگذاری کردند. گیب نیوئل در این مورد می‌گوید:

ما یک آزمایشی را اجرا کردیم که باعث شد بازخوردهای منفی از آن دریافت کنیم و حالا در حال دیدن و بررسی این هستم که چیز‌هایی می‌توان از این شکست یاد گرفت. به همین دلیل دوباره در حال امتحان کردن و آزمایش دوباره‌ی آن هستیم. این چیزی است که تیم سازنده‌ی Artifact در حال تلاش است تا بتواند بازی را دوباره عرضه کند. تیم ما در حال حاضر روی این مسئله کار می‌کند که روی چه چیزی اشتباه کرده‌اند و یا چگونه به این همه نظرات منفی رسیدند. به همین دلیل آن‌ها این مشکلات را حل و می‌خواهند دوباره بازی را اجرا کنند.

گیب نیوئل هیچ زمانی برای عرضه‌ی مجدد و یا اطلاعاتی در خصوص روند توسعه‌ی بازی Artifact نداد و ما حتی نمی‌دانیم که منظور از حرف‌های نیوئل انتشار یک بازی جدید است یا فقط یک به‌روزرسانی بزرگ خواهد بود. در نهایت، هر چه که باشد، به زودی شاهد نوع جدیدی از Artifact خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا