با یک بار لاگین در حساب GTA Online خود ۵۰۰ هزار دلار پول درون بازی برنده شوید!

سخاوتمندی راکستار در ایام قرنطینه

با یک بار لاگین در حساب GTA Online خود ۵۰۰ هزار دلار پول درون بازی برنده شوید! عرفان خورسند ۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار (گیم)
حساب GTA Online

راکستار در حرکتی سخاوتمندانه اعلام کرده که بازیکنان می‌توانند با یک بار ورود به حساب GTA Online تا پایان مه، مقدار زیادی از ارز درون بازی را به جیب بزنند.

اگر بازیکن فعال Grand Theft Auto Online هستید و دنبال پول بیشترید یا اینکه به دنبال بهانه‌ای برای بازگشت به بازی می‌گردید، راکستار فرصت فوق‌العاده‌ای پیش‌رویتان گذاشته است. این شرکت اعلام کرده که با یک بار لاگین و بازی در حساب GTA Online خود تا پایان ماه مه (۱۱ خرداد)، نیم میلیون دلار پول درون بازی به شما اهدا می‌شود.

هیچ احتیاجی به انجام کار خاصی برای به‌دست آوردن این پانصد هزار دلار نیست و صرفا کافیست در بازه‌ی مذکور به بازی مشغول شوید. پس از انجام این کار، این پول طی مدت ۷ روز به حسابتان در بانک Maze ریخته خواهد شد. البته یک مسئله‌ی دشوار هم در این میان وجود دارد و آن هم نحوه‌ی خرج کردن این پول است! خوشبختانه راکستار برای این مسئله هم چاره اندیشیده و پیشنهاد‌های جذابی پیش‌روی بازیکنان گذاشته است. جت جنگنده‌ی B-11 Strikeforce و موتورسیکلت اسپرت Pegassi Oppressor به ترتیب با ۴۰ و ۳۵ درصد تخفیف فروخته می‌شوند و همچنین خودروی مسابقه‌ای Declasse Hotring Sabre را می‌توان با تخفیف قابل‌توجه ۶۰ درصدی خریداری کرد. علاوه بر این موارد، کلاب‌های شبانه نیز ۴۰ درصد تخفیف خورده‌اند و جوایز رویداد‌های Business Battles سه برابر شده‌اند.

GTA V در هفتم ماه مه (۱۸ اردیبهشت) سرویس Xbox Game Pass را پس از تقریبا ۵ ماه ترک خواهد کرد و در عوض بازی Red Dead Redemption 2 جایگزین آن خواهد شد. با این حال اگر مایل به ادامه‌ی بازی هستید، در صورت برخورداری از اشتراک Game Pass می‌توانید GTA V را به‌طور دائم با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا