#مهسا_امینی

آیا باید منتظر به‌روزرسانی‌های داستانی جدید در GTA Online باشیم؟

راکستار از استقبال کاربران از The Contract رضایت کامل دارد

به‌روزرسانی‌های داستانی جدید در GTA Online

تیم راکستار از استقبال کاربران از به‌روزرسانی The Contract راضی بوده و به نظر باید منتظر انتشار بخش‌های داستانی بیشتر در GTA Online باشیم.

راب نلسون (Rob Nelson) یکی از سران ارشد راکستار طی مصاحبه اخیر خود با USA Today اعلام کرد که کاربران بخش‌های تک نفره بیشتری در بازی Grand Theft Auto Online می‌خواهند. این مصاحبه تنها چند روز پس از عرضه به‌روزرسانی داستانی The Contract در این بازی انجام گرفت.

به‌روزرسانی اخیر بازی GTA Online با حضور دکتر دره (Dr. Dre) و همراهی او در مسیر خوانندگی‌اش پیش می‌رود. شهر لس سانتوس که برگرفته از شهر لس آنجلس در دنیای واقعی‌ست، به طور کامل با دکتر دره آشنا بوده و اگر کوچک‌ترین اطلاعاتی درباره او داشته باشید، متوجه می‌شوید که او به شدت از این شهر تاثیر گرفته و شهر نیز بخشی مهم از فرهنگ خود را مدیون دکتر دره و موسیقی اوست. ماجرای بخش داستانی The Contract با حضور فرانکلین، یکی از سه شخصیت اصلی بازی GTA V جذاب‌تر شده که به دنبال گوشی موبایل دکتر دره می‌گردد.

این گوشی موبایل از آنجایی که شامل آهنگ‌های جدید و پخش نشده دکتر دره می‌شود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و کاربران در همین راستا همراه با فرانکلین به انجام ماموریت می‌روند. زمان نسبتا زیادی از بخش داستانی بازی Grand Theft Auto V گذشته و فرانکلین شخصیتی پخته تر به خود گرفته و حال یک شخص موفق در تجارت خود است. قرارداها و ماموریت‌های بسیاری برای به دست آوردن پول و البته پیش‌برد این بخش در اختیار شماست.

راب نلسون در مصاحبه خود اشاره داشت که بخش تک نفره داستانی افزوده شده به گونه‌ای طراحی شده که یک شخص به تنهایی و بدون مشکل بتواند آن را به پایان برساند. او همچنین اشاره داشت این بخش و میزان سختی آن در پاسخ به شکایات کاربران برای نبود مراحل تک نفره طراحی شده و حال با این به‌روزرسانی کاربران می‌توانند از میان به پایان رساندن به صورت تکی و چند نفره مراحل، یکی را بسته به سلیقه خود انتخاب کنند. گوش کردن به خواسته کاربران همیشه برای هر دو طرف، کاربران و استودیو توسعه دهنده، خوشایند بوده و هر دو طرف را به ادامه بهتر کار دعوت می‌کند. در حال حاضر همه منتظر انتشار نسخه بعدی سری بازی GTA‌ هستند، ولی این به‌روزرسانی می‌تواند تا حدی نبود نسخه جدید را جبران کند.

این حقیقت که شما می‌توانید این بخش را به تنهایی کامل کنید بسیار جذاب است. پیش از این، به‌روزرسانی‌های بسیار کمی در GTA Online این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دادند. به پایان رساندن مراحل پیشین بخش آنلاین بازی GTA V به صورت تک نفره بسیار سخت و طاقت فرسا هستند و بدون وجود اشخاص دیگر گاهی پایان ناپذیر نیز می‌شوند. پیش از این به‌روزرسانی، تنها به‌روزرسانی The Cayo Perico Heist بود که می‌توانستید بدون حضور دیگر پلیرها آن را به پایان برسانید. این به‌روزرسانی به نظر ما بسیار ضروری بود و حال کاربران بیشتری می‌توانند از بازی GTA Online لذت ببرند.

در حال حاضر به‌روزرسانی The Contract قابل دانلود بوده و در حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی داستانی به این بازی اضافه می‌کند. در کنار این مراحل جدید، ما شاهد وسایل نقلیه، اسلحه و بسیاری چیزهای قابل خرید جدید هستیم. شما همچنین می‌توانید به جدیدترین آهنگ‌های سه رپر معروف و پرطرفدار یعنی امینم (Eminem)، اسنوپ داگ (Snoop Dogg) و همینطور دکتر دره گوش کنید. ما امیدواریم بخش‌های داستانی تک نفره بیشتری به بازی Grand Theft Auto Online افزوده شده و شما بتوانید به تجربه لذت بخش این بازی بپردازید. آیا شما مراحل بخش The Contract را تجربه کرده‌اید؟ به نظر شما راکستار باید مراحل بیشتری از این دست انتشار دهد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا