#مهسا_امینی

به‌روزرسانی جدید GTA V با حضور رپر معروف و فرانکلین معرفی شد

بخش داستانی تازه به بازی GTA Online افزوده خواهد شد

به‌روزرسانی The Contract بازی GTA V

به‌روزرسانی‌های جذاب بازی GTA Online همیشه سیلی از طرفداران را به این بازی برگردانده و حال با حضور خواننده‌ای بسیار معروف و مردمی، ما انتظار انفجار سرورهای این بازی را طی هفته آینده داریم.

استودیو راکستار از به‌روزرسانی جدید بازی GTA V با لیست بلند بالایی از محتوای جدید رونمایی کرد. این به‌روزرسانی که شامل چندین مرحله جدید می‌شود The Contract نام داشته و ما شاهد حضور یکی از شخصیت‌های اصلی بخش داستانی بازی یعنی فرانکلین و رپر معروف دکتر دره (Dr. Dre) به عنوان دو نفر از مهم‌ترین اشخاص این خط داستانی تازه خواهیم بود.

راکستار به علاوه افزودن برخی از آهنگ‌های دکتر دره از جمله آهنگ جدید او به بازی خود که هنوز به طور رسمی منتشر نشده، قول ایجاد تغییرات بنیادین در ایستگاه‌های رادیویی درون بازی را نیز داده که مهم‌ترین آن‌ها حضور تصادفی مشاهیر و مصاحبه با آن‌ها در ایستگاه‌های رادیویی‌ست. مطمئنا مثل همیشه شاهد اضافه شدن وسایل نقلیه جدید مانند ماشین Dewbauchee Champion (برگرفته از ماشین Aston Martin Victor) و سلاح‌های جدید به این بازی ۸ ساله و هنوز زنده خواهیم بود.

این نکته را نباید نادیده گرفت که خواننده معروف اسنوپ داگ (Snoop Dogg) پیش‌تر و در ماه اکتبر از همکاری استودیو راکستار و بازی GTA V با دکتر دره خبر داده بود. بسیاری از کاربران بازی GTA Online از نبود محتوای داستانی تازه و بیش از آن نبود مراحل تک نفره گله مند بود و همین موضوع انتشار به‌روزرسانی The Contract را بسیار خاص می‌کند.

در سوی دیگر، آهنگ جدید دکتر دره که شاهد انتشار آن در بازی GTA Online خواهیم بود، اولین آهنگ جدید او پس از انتشار آلبوم Compton در سال ۲۰۱۵ قلمداد شده و استودیو راکستار دو گروه طرفداران تشنه یعنی طرفداران بازی GTA و همینطور طرفداران دکتر دره را به خواسته چندین و چند ساله خود می‌رساند.

لازم به ذکر است که همکاری دکتر دره و راکستار یکی از بزرگ‌ترین همکاری‌های میان یک استودیو بازی سازی و خوانندگان بوده و از دیگر همکاری‌های این چنینی می‌توان به کنسرت‌های بازی Fortnite اشاره داشت. می‌توان گفت پس از دو دهه خواننده‌ای معروف چنین نقشی در یک بازی ویدیویی دارد و نمونه قبلی بازی 50 Cent: Blood on the Sand است.

داستان The Contract به تلاش‌های فرانکلین برای یافتن برخی از آهنگ‌های گم شده دکتر دره پرداخته و شما در این مسیر باید با او همکاری کنید. فرانکلین در حقیقت مالک یک آژانس حل مشکلات مشاهیر است. به گفته استودیو راکستار، محتوای جدید این به‌روزرسانی تمام لس سانتوس را درگیر خواهد کرد و شما به لطف این به‌روزرسانی و برای به دست آوردن گوشی موبایلی که پر از آهنگ‌های پخش نشده رپر معروف است، نگاهی به کاخ‌های مجلل، مهمانی‌های پر زرق و برق اختصاصی و مقر FIB خواهید داشت.

زمان زیادی تا انتشار به‌روزرسانی The Contract باقی نمانده و در تاریخ ۱۵ دسامبر سال جاری، برابر با ۲۴ آذر ماه انتشار خواهد یافت. شما منتظر چه چیزهایی در این به‌روزرسانی هستید؟ فکر می‌کنید از نو شاهد هجوم کاربران به بازی GTA Online‌ خواهیم بود؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا