#مهسا_امینی

راک استار ساخت ریمستر بازی GTA IV و Red Dead Redeption را متوقف کرده است


یک منبع معتبر بیان کرده که استودیو راک‌‌استار ریمستر دو بازی GTA IV و Red Dead Redeption را مدتی پیش منتفی کرده است. در ادامه خبر با سرگرمی همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

دو بازی GTA IV و Red Dead Redeption از بهترین آثار استودیو RockStar (راک‌استار) محسوب می‌شوند. عناوینی که بسیاری آن‌ها را بهترین مجموعه خود می‌دانند و پر بی‌راه هم نیست، زیرا این دو بازی بیش از پیش انقلابی در زمان خود به‌پا کرده بودند که به‌سختی می‌توان آن را در این بازه زمانی شرح داد. این آثار به‌قدری شاهکار هستند که لیاقت ریمستر شدن از سوی شرکت راک‌استار را داشته باشند. البته نه ریمستری در حد و اندازه‌های GTA Trilogy، بلکه چیزی که لایق این دو عنوان باشد.

البته ریمستر کردن عناوین قدیمی کاری نبوده که معمولا راکس‌استار سراغ آن برود. اگر نسخه ریمستر سه‌گانه محبوب مجموعه Gta  را درنظر نگیریم، پیش از آن هیچ عناوینی توسط این کمپانی ریمستر یا ریمیک نشده‌اند. با این حال و با توجه به حضور GTA Trilogy امیدواری طرفداران به مشاهده ریمستر‌های بیشتر از سوی این کمپانی بیشتر شده است. 

TezFunz2 که لیکری معروف در صنعت گیم محسوب می‌شود، با تکیه بر اطلاعات خود از داخل استودیو راک‌استار بیان کرده است که ساخت ریمستر دو بازی GTA IV و Red Dead Redeption سال‌ها پیش کنار گذاشته شده‌اند. اینسایدر‌هایی که این اطلاعات را به دست این شخص رسانده‌اند از دلیل این امر چیزی نگفته‌اند، اما به‌نظر می‌رسد تنها یکی از دلایل نهایی شدن این تصمیم عملکرد بد بازی GTA Trilogy بوده است. این شخص پیش از این نیز گفته بود که آپدیت نسل بعدی بازی Red Dead Redeption 2 نیز در دست توسعه است و به‌زودی عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ آیا شما نیز منتظر ریمستر شدن این دو اثر شاهکار بوده‌اید ؟ نظرات خودتان را با سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا