#مهسا_امینی

شایعه: نسخه ریمستر بازی GTA IV در دست توسعه است!

نسخه بعدی جی تی ای، بازی GTA 6 نخواهد بود!

نسخه ریمستر بازی GTA IV

متاسفانه تیم راکستار تا به امروز در زمینه ریمستر کردن بازی‌های خود موفق نبوده، با این حال آن‌ها قصد دارند تا انتشار بازی GTA 6 ما را سرگرم نگه دارند. حال طی شایعات تازه، باید منتظر انتشار نسخه ریمستر بازی GTA IV در آینده نه چندان دور باشیم!

پس از سال‌های سال انتظار و با توجه به شایعات و اخبار رسمی منتشر شده درباره نسخه بعدی سری بازی GTA، ما احتمالا شاهد انتشار این بازی طی سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ باشیم، البته هیچ چیز قطعی نیست و نمی‌توان تا رونمایی از تاریخ انتشار رسمی این بازی به هیچ شایعه‌ای اطمینان داشت. اگر شاهد انتشار این بازی در سال ۲۰۲۳ باشیم، می‌توان گفت که انتظارات ما تقریبا به پایان رسیده و پس از سال‌ها صبر و تحمل، می‌توانیم نسخه جدید این سری بازی محبوب را تجربه کنیم، اما بد نیست بدانید که به نظر یک ریمستر دیگر از سری بازی جی تی ای پیش از بازی GTA 6 در راه است.

سال گذشته ما شاهد انتشار سه بازی GTA San Andreas، GTA Vice City و GTA III در یک پکیج با نام Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition بودیم. این مجموعه که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بود، مورد حمله، تمسخر و انتقادات منفی بسیاری از کاربران و منتقدین قرار گرفت. حال این موضوع را در نظر داشته باشید که کاربران منتظر نسخه جدید از این سری بازی بودند و در عوض، نسخه‌ای بی کیفیت از سه بازی قدیمی را دریافت کردند و همین موضوع سبب عصبانیت بیش از پیش کاربران شد. پس از انتشار این سه گانه ریمستر شده ناموفق، بسیاری گمان داشتند که به زودی شاهد نسخه ریمستر بازی GTA IV خواهیم بود و به نظر قرار است این فرضیه به حقیقت بپیوندد.

شایعات نسخه ریمستر بازی GTA IV از طرف کاربری با نام Xfire به انتشار رسیده و او باور دارد که نسخه ریمستر بازی GTA IV در دست توسعه است. او اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نکرد، با این حال اشاره داشت که نسخه ریمستر بازی جی تی ای ۴ در یک باندل به همراه دو نسخه دیگر از سری بازی GTA منتشر خواهد شد. او اشاره‌ای به این دو بازی نداشت، با این حال انتظار می‌رود که دو بازی دیگر در حقیقت بسته‌های الحاقی بازی GTA IV یعنی The Ballad of Gay Tony و The Lost and The Damned باشند. از سوی دیگر اگر هدف او چنین چیزی بود، بهتر بود آن‌ها را با نام بسته‌های الحاقی در عوض دو بازی دیگر اعلام کند!

لازم به ذکر است که پیش‌تر نیز برخی شایعات به انتشار این بازی در اواخر سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ اشاره داشتند و از همین رو می‌توان تا حد قابل قبولی به این شایعات اعتماد داشت. نسخه کنسول بازی GTA IV تنها در نسل هفتم، یعنی برای کنسول‌های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ در دسترس قرار گرفت و بدون شک این بازی مسحق نسخه ریمستر بوده تا کاربران بیشتری بتوانند این شاهکار راکستار را تجربه کنند.

در پایان باید اشاره داشت هر چقدر شایعات نسخه ریمستر بازی جی تی ای ۴ رنگ و بوی واقعیت داشته باشند، نباید به آن‌ها اعتماد داشت و باید تا انتشار اخبار رسمی از طرف تیم راکستار منتظر ماند. لازم به ذکر است که تیم راکستار تا به این لحظه هیچ خبری مبنی بر توسعه نسخه ریمستر بازی GTA IV انتشار نداده و باید دید چه زمانی به این شایعات واکنش نشان می‌دهند. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید راکستار در حال توسعه نسخه ریمستر بازی GTA IV است؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا