#مهسا_امینی

یکی از کارمندان شرکت Rockstar به‌طور اتفاقی اطلاعات جدیدی از GTA 6 فاش کرد

اطلاعاتی رسمی که به‌سرعت حذف شدند

مود جی تی ای 4 - GTA VI

به‌تازگی یکی از کارمندان Rockstar به‌طول اتفاقی اطلاعات جدیدی از GTA 6 فاش کرد که می‌تواند در نوع خود بسیار جالب باشد. پس در ادامه خبر با ما همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم. 

بدون‌شک این موضوع که استودیو راک‌استار روی نسخه جدید سری به‌شدت محبوب GTA کار می‌کند، خبر جدیدی نیست. زیرا آن‌ها قبلا به‌صورت رسمی این خبر را در توییتر اعلام کرده بودند و اتفاقا باعث افزایش ناگهانی ارزش این شرکت شده بود. با این حال باید گفت که Rockstar در دور نگه داشتن اطلاعات از گیمر‌هایی که مدت‌هاست تشنه این اخبار هستند، بسیار  خوب عمل می‌کند. هرچند که اطلاعات جدیدی از GTA 6 پیش از این افشا شده بود، اما آنقدری کم و غیر رسمی بودند که بتوان به‌راحتی از کنار آن‌ها گذشت. اما به‌تازگی اطلاعات جدیدی از GTA 6 فاش شده، که به همان اندازه معرفی بازی توسط خود استودیو راک‌استار در توییتر رسمی هستند. 

پروفایل لینکدین یکی از کارمندان سابق و یکی از کارمندان حال حاضر استودیو راک‌استار، حاوی اطلاعات جدیدی از GTA 6 هستند و مشخصا هردو آن‌ها روی این اثر موردانتظار کار کرده‌اند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که مشخص شده، انتقال آرام صحنه‌های سینمایی بازی به ادامه گیم‌پلی بازی است. شبیه چیزی که پیش از در بازی The Last of Us Part 2 مشاهده کرده بودیم. درواقع این ویژگی یه‌صورت کلی در آخرین نسخه این سری نیز مورد استفاده قرار گرفته بود. اما این سیستم بسیار پیشرفته‌تر از نسخه قبلی بوده و از انتقال یکپارچه انیمیشنی به انیمیشن دیگر استفاده می‌کند. 

جالب است بدانید که این اطلاعات پس از راه یافتن به ردیت، از روی اکانت‌های لینکدین هردو کارمند پاک شده است. با این حال بعید است استودیو Rockstar تا سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ میلادی سراغ عرضه این بازی برود. در نتیجه بهتر است خیلی خودتان را هیجان‌زده نکنید و تا انتشار اطلاعات و گیم‌پلی‌های مفصل‌تری از این بازی منتظر بمانید. 

نظر شما درباره اطلاعات جدیدی که از این اثر منتشر شده چیست ؟ آن را با سرگرمی به‌اشتراک بگذارید. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا