برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

قیمت اشتراک +GTA افزایش پیدا کرد

تا ۴۰ درصد

قیمت اشتراک +GTA افزایش پیدا کرد ۰ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

شرکت راکستار گیمز به تازگی در اقدامی غیرمنتظره قیمت اشتراک GTA+ را تا ۴۰ درصد افزایش داد.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت راکستار گیمز مدتی پیش از سرویس اشتراکی بازی‌های خود تحت عنوان GTA+ پرده برداشت؛ سرویسی که به لطف آن با پرداخت هزینه به نسبت ناچیز، می‌توانید شماری از آثار این سازنده سرشناس را به طور رایگان تجربه کنید.

در همین راستا، قیمت اشتراک مزبور به طور ماهیانه برابر با ۶ دلار بود که اکنون راکستار گیمز قیمت آن را افزایش داده و از این پس برای تمدید یا خرید اشتراک جدید، باید ماهانه حدود ۸ دلار (۸ یورو یا ۷ پوند) پرداخت کنید. بر این اساس، قیمت حق عضویت این سرویس در اروپا و آمریکا حدود ۳۳ درصد و در بریتانیا حدود ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

سرویس +GTA کار خود را در مارس سال ۲۰۲۲ میلادی آغاز کرد. همان‌طور که اشاره شد، با عضویت در این سرویس به طور رایگان می‌توانید شماری از عناوین راکستار گیمز از جمله GTA V و GTA Chinatown Wars و GTA Liberty City Stories و GTA  Trilogy را در کنار بازی Red Dead Redemption و بسته الحاقی آن را تجربه کنید.

همچنین، با استناد بر بیانیه راکستار گیمز، بازی‌های Bully و L.A. Noire نیز تا پایان سال جاری میلادی به این سرویس اشتراکی اضافه خواهند شد. در کنار این موارد، مشترکین در بازی GTA Online پول درون بازی اضافی، یک سری اتومبیل‌، آیتم‌های تزئینی و رویدادهای انحصاری دریافت می‌کنند.

بهتر است بدانید که جدا از راکستار، شرکت الکترونیک آرتز نیز به تازگی قیمت اشتراک استاندارد و پرو EA Play را تا ۸۰ درصد در برخی از کشورها افزایش داد. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این افزایش قیمت ناشی از افزایش هزینه‌های تولید و هزینه‌های پشتیبانی از بازی‌ها و نگهداری سرورهای آن‌ها است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments