پشتیبانی از GTA Online حداقل یک سال دیگر ادامه خواهد داشت

محتویات جدید در راه هستند


با توجه به صحبت‌های اخیر یکی از مدیران راک‌استار نورث، می‌توان گفت پشتیبانی از GTA Online حداقل یک سال دیگر ادامه می‌یابد. در نتیجه، جای هیچ گونه نگرانی برای کاربران وجود ندارد.

پس از مدت‌ها شایعه و صدالبته انتظار، بالاخره نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 در دسترس علاقه‌مندان گرفت اما متاسفانه این نسخه از مشکلات فنی قابل‌توجهی رنج می‌برد. همین موضوع باعث شد تا برخی از کاربران نسبت به قطع پشتیبانی از GTA Online نگران شوند. این افراد معتقد بودند راک‌استار احتمالاً برای تمرکز بیشتر روی رفع مشکلات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی RDR 2، پشتیبانی از بخش آنلاین Grand Theft Auto V را متوقف یا کمتر می‌کند.

راب نلسون (Rob Nelson)، یکی از مدیران راک‌استار نورث، اخیراً مصاحبه‌ای را با وبسایت PCGamer داشته است. نلسون در بخشی از مصاحبه‌ی خود به صحبت درباره‌ی پشتیبانی از GTA Online پرداخت. او گفت روند کنونی حداقل یک سال دیگر ادامه داشته و محتویات جدیدی در راه هستند:

تلاش می‌کنیم تا برنامه‌های خود را برای یک سال دیگر حفظ کنیم اما در عین حال می‌خواهیم نسبت به هر گونه تغییر انعطاف‌پذیری داشته باشیم. در نتیجه، تصمیم گرفتیم تا جزئیات خط زمانی‌ برنامه‌هایمان را با کاربران به اشتراک نگذاریم. بنابراین کاربران مطمئن باشند که ایده‌های جدید بسیاری داریم که به بازی خواهند آمد. شش سال از عرضه‌ی این بازی گذشته است و اخیراً رکورد جدیدی در زمینه‌ی تعداد کاربران را به ثبت رسانده‌ایم. از تمام افرادی که در طول این مسیر کنار ما بوده‌اند بسیار سپاسگزار هستیم.

آخرین به‌روزرسانی GTA Online در ماه اکتبر و حوالی هالووین منتشر شده بود. این به‌روزرسانی محتویات جدیدی را از جمله خودرو و مد به بازی اضافه می‌کرد. همچنین به کاربران اجازه می‌داد تا ماسک‌هایی را با تم هالووین به‌دست آورند. پیش از این و در فصل تابستان هم شاهد اضافه شدن یک کازینو بودیم.

استودیو راک‌استار نورث چندی پیش یک آگهی استخدام در وبسایت خود قرار داد که ظاهراً به نسخه‌ی جدید GTA اشاره داد. با توجه به آگهی، مدیریت استودیو به‌دنبال یک برنامه‌نویس می‌گردد که در ساخت یک سیستم انیمیشن با دیگر کارمندان همکاری کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا