یکی از کارمندان راکستار گیمز از بازی بعدی این استودیو خبر داده است

GTA 6 یا Bully 2 ؟

Rockstar Games

به‌نظر می‌رسد استودیوی بازی‌سازی راکستار گیمز مشغول پروژه‌ی جدیدی است که به‌زودی معرفی می‌شود.

استودیوی بازی‌سازی راکستار گیمز (Rockstar Games)، برخلاف بسیاری از شرکت‌های بازی‌سازی دیگر، از آن دست شرکت‌هایی محسوب می‌شود که اطلاعات مربوط به تولیدات و پروژه‌های در دست توسعه‌اش، به سادگی لو نمی‌روند. با این وجود، امیل مویانویچ (Emil Mujanovic) هنرمند ارشد راکستار گیمز، اخیرا اطلاعاتی درمورد بازی بعدی این استودیو منتشر کرده است.

امیل مویانویچ مدتی پیش اعلام کرد از فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ مشغول پروژه‌ی جدید راکستار بوده است. با توجه به شایعات اخیری که درمورد بازی بعدی این استودیوی موفق منتشر شده، احتمال دارد این بازی در دست توسعه که هنوز هم معرفی نشده، GTA 6 یا Bully 2 باشد. البته، راکستار همچنان در این مورد سکوت کرده و نمی‌دانیم بازی‌ای که آن را در دست توسعه قرار داده چه نام دارد.

انتشار عنوان Bully به سال ۲۰۰۶ برمی‌گردد که آن زمان برای پلی‌استیشن 2 عرضه شد. بعد از چند سال، بخاطر محبوبیتی که این بازی اکشن ماجراجویی پیدا کرد، برای ایکس‌باکس 360، گوشی‌های موبایل و پلی‌استیشن 4 منتشر شد. در سال ۲۰۱۰ استودیوی راکستار ساخت قسمت دوم Bully را شروع کرد اما به دلایلی بعد از ۱۸ ماه کار روی این عنوان، تصمیم گرفت تا این پروژه را کنار بگذارد.

حالا بعد از گذشت ۱۴ سال از عرضه‌ی اولیه این بازی، به‌نظر می‌رسد کمپانی Rockstar قصد دارد قسمت دوم آن‌ را منتشر کند. به جز احتمال ساخته‌ شدن Bully 2، حدس‌هایی راجع‌ به GTA 6 هم زده می‌شود که ممکن است Rockstar Games قصد داشته باشد جی‌تی‌ای جدیدی را عرضه کند. لازم به ذکر است که هنوز هیچ‌کدام از این احتمال‌ها تایید نشده اما امیدوار هستیم این کمپانی موفق برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای طرفدارانش داشته باشد.

جالب است بدانید اخیرا در سایت سرگرمی، مطلبی در مورد تمامی شایعات پیرامون بازی GTA 6 منتشر شده است و شما می‌توانید آن را در وب‌سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا