#مهسا_امینی

بازی GTA: San Andreas رایگان شد

راکستار، لانچر جدید خود را منتشر کرد

بازی GTA: San Andreas رایگان شد نیکان صبوری ۱ ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی GTA: San Andreas رایگان

لانچر جدید راکستار راهی تازه برای خرید و بازی کردن عناوین این شرکت بازی‌سازی است که به همراه آن بازی محبوب GTA: San Andreas رایگان شده است.

Rockstar Games فروشگاه مخصوص خودش را در قالب یک لانچر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر کرد. لانچر جدید این شرکت بازی سازی تمام استاندارد‌های یک لانچر در زمینه‌ی گیم را دارد؛ مانند وجود قابلیت اضافه کردن بازی‌های دیجیتالی، فیزیکی و فروشگاهی برای خرید برخی از عنوان‌های کلاسیک و جدید است.

شرکت راکستار برای متقاعد کردن افراد در نصب لانچر خود بازی محبوب و کلاسیک Grand Theft Auto: San Andreas را برای مدت محدودی رایگان کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند لانچر راکستار را نصب و این بازی برای اکانت خود به صورت دائم نگه‌داری کنند. کسانی که بازی‌های دیگر راکستار را داشته باشند با جست و جو در لانچر بازی‌ها به صورت اتوماتیک به لیست بازی‌ها اضافه خواهند شد.

لانچر شامل بازی‌های زیادی نیست، عنوان‎هایی که در آن وجود دارند عبارتند از:

  • Grand Theft Auto V
  • Bully: Scholarship Edition
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto III
  • L.A. Noire
  • Max Payne 3

همانطور که گفته شد با نصب این لانچر می‌توانید از نسخه‌ی رایگان بازی Grand Theft Auto: San Andreas بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید، نصب رایگان این بازی تنها به مدت محدودی انجام خواهد شد، راکستار در خصوص پایان زمان دریافت رایگان بازی اطلاعاتی نداده است.

از دیگر ویژگی‌های لانچر می‌توان به وجود Cloud Save اشاره کرد. یعنی تمام سیوهای شما در بازی‌ها در سیستم ابری ذخیره خواهد شد و در صورت جابه‌جایی رایانه‌ی شخصی می‌توانید با استفاده از این سیستم فایل‌های ذخیره شده‌ی خود را هم جابه‌جا کنید. در صورتی که شما بخواهید، روند ذخیره ابری می‌تواند به صورت خودکار در لانچر انجام شود.

لانچر راکستار کاملا یک برنامه‌ی ساده مانند دیگر لانچر‌های رایج در زمینه‌ی بازی است. پس انتظار روبرو شدن با چیز جدید یا انقلابی نباید داشته باشیم.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا