سی‌دی پراجکت رد، راکستار و الکترونیک آرتز کارکنان خود را دورکار کردند

شرکت‌ها یکی پس از دیگری به جو حاکم ناشی از ویروس کرونا می‌پیوندند

سی‌دی پراجکت رد، راکستار و الکترونیک آرتز کارکنان خود را دورکار کردند مهسا سپاهی ۰ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
سی‌دی پراجکت رد، راک‌استار و الکترونیک آرتز

سه شرکت راکستار، سی‌دی پراجکت رد و الکترونیک آرتز مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر به جو حاکم ناشی از ویروس کرونا پیوستند و و به کارمندان خود دستور دادند تا به صورت دورکار به فعالیت‌های خود ادامه دهند

برای مقابله با ویروس فراگیر کرونا تا کنون بسیاری از استودیوهای بازیساز، کارمندان خود را دورکار کرده‌اند تا از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنند. سه استودیو‌ی بزرگ سی‌دی پراجکت رد، راکستار و الکترونیک آرتز با به‌ کار گرفتن سیاست‌های کاری جدید، توانستند شرایطی را فراهم کنند تا توسعه دهندگان و کارمندانشان از خانه به کارهای روزانه‌ی دفتری خود بپردازند و از این ویروس همه‌گیر در امان بمانند.

شرکت الکترونیک آرتز به مراکز خود در آمریکای شمالی، اروپا و استرالیا پیشنهاد داده تا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کارمندان خود را از یکم آپریل دورکار کنند.

ما برای ادامه‌ی کسب و کار خود برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا مطمئن باشیم کارکنان ما منابع و پشتیبانی لازم را برای کار از خانه دریافت می‌کنند. تیم‌های برنامه‌نویس و امنیتی ما سیستم‌های دورکاری را بهبود بخشیده و ظرفیت VPN ها را افزایش داده‌اند تا علاوه بر کارهای تجاری، امور مرتبط با استودیو هم از خانه پیگیری شود. در گذشته ما توانایی پشتیبانی بسیار محدودی برای دورکاران داشتیم اما با تلاش شبانه‌روزی سرپرستان اصلی شرکت و تیم آی‌تی، منابع و ظرفیت خود را برای پشتیبانی بیشتر افزایش داده‌ایم.

سی‌دی پراجکت رد هفته‌های اخیر را صرف راه‌اندازی شرایط مطلوبی برای دورکار کردن کارکنان خود کرده و در بیانیه‌ای برنامه‌های خود را اعلام کرده است.

در هفته‌های گذشته تلاش کردیم تا با شرایط موجود خود را وفق دهیم و امور لازم را برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در تمام شرکت‌هایمان انجام دهیم. ما تجهیزات و زیرساخت‌های خود را بهبود بخشیدیم تا بتوانیم کارمندان خود را تا زمانی که لازم باشد دورکار کنیم. هم‌اکنون شرکت ما کاملا دورکار شده است تا کارکنان ما در سلامت کامل به کار خود ادامه دهند.

همچنین شرکت راک‌استار گیمز با اتخاذ سیاست‌های کاری جدید برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کارکنان خود را دورکار کرده است. لازم به ذکر است که قبلا شرکت‌های نینتندو و بانجی هم برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا دورکار شده بودند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا