پشتیبانی از بازی Rocksmith 2014 Edition پس از پنج سال به پایان می‌رسد

تیم سازنده حالا به سراغ یک پروژه‌ی جدید می‌رود

بازی Rocksmith 2014 Edition

تیم سازنده‌ی بازی Rocksmith 2014 Edition به طور رسمی اعلام کردند که پشتیبانی از این بازی بعد پنج سال، به پایان راه خود رسیده است و آن‌ها به سراغ یک پروژه‌ی جدید خواهند رفت.

این عنوان دومین بازی از سوی یوبی‌سافت بود که سبکی شبیه به سری Guitar Hero و Rock Band دارد، منتهی تمرکز آن به طور کامل روی گیتار است و برای تجربه‌اش می‌توانید گیتار خود را به دستگاه متصل کنید. این عنوان در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد و یک نسخه‌ی ریمستر از آن در سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار گرفت که البته دارندگان نسخه‌ی اصلی آن را رایگان دریافت می‌کردند.

این عنوان طی ۳۸۳ هفته‌ی گذشته یعنی بیش از پنج سال، به صورت هفتگی پشتیبانی شده و بسته‌های الحاقی دریافت کرده است. حالا شرکت یوبی‌سافت و استودیوی سازنده از پایان این روند خبر می‌دهند و پک آهنگ‌های بند Opeth آخرین محتوای عرضه شده برای بازی به حساب می‌آید. سازندگان با این محتواها ۱۵۷۰ آهنگ مختلف را برای بازی در دسترس قرار داده‌اند.

شعبه‌ی سن فرانسیسکوی یوبی‌سافت که سازنده‌ی بازی Rocksmith 2014 Edition است، این خبر را طی پستی در وب‌سایت رسمی آن اعلام و دلیل آن را «کار سخت روی یک پروژه‌ی جدید» عنوان کرد.

برای تقریبا یک دهه، ما دیدیم که شما بازیکنان یاد گرفتید، رشد کردید و ما را مدام با استعداد، خلاقیت و اشتیاق به کمک به دیگران برای رسیدن به اهداف خود غافل‌گیر کردید.

ما حقیقتا نمی‌توانیم بیشتر از این افتخار این سفر گیتاری را در کنار شما داشته باشیم.

قسمت اول Rocksmith در سال ۲۰۱۱ برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 عرضه شد و استقبال از آن، به ساخت یک ادامه منجر گردید. استودیوی سازنده وعده داد که در آینده سورپرایزهایی برای طرفداران خواهد داشت که یحتمل به پروژه‌ی بعدی آن‌ها مربوط است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا