تماشا کنید: بتموبیل‌ها به مناسبت هالووین به Rocket League می‌آیند

آیتم‌های جدیدی به فروشگاه آمده‌اند

استودیو سایونیکس با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از رویداد Haunted Hallows بازی Rocket League رونمایی کرده است.

صنعت بازی‌های ویدیویی طی سال‌های گذشته شاهد پدیده‌های متعددی بوده که Rocket League یکی از آن‌ها است. این بازی توسط یک استودیو ناشناخته به نام سایونیکس توسعه یافت و در جولای ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد. راکت لیگ را می‌توان ترکیبی از فوتبال سالنی و دربی تخریب (Demolition derby) توصیف کرد. فوتبال سالنی نیاز به توضیح ندارد اما اگر با دربی تخریب آشنایی ندارید، باید بگوییم یک رقابت با حضور چند خودرو است که در محیطی بسته قرار داشته و باید با زدن خودروهای خود به دیگران، آن‌ها را از گردونه مسابقه حذف کنند. در ضمن، راکت لیگ به قدری محبوب شد که مسابقات اختصاصی‌اش با نام Rocket League Championship Series برگزار می‌شود.

اپیک گیمز در سال گذشته میلادی سایونیکس و تمامی دارایی‌هایش از جمله Rocket League را خریداری کرد. این اتفاق، دو تاثیری مهم روی بازی مورد نظر داشت: تاثیر اول، رایگان (Free-to-Play) شدن بازی بوده است؛ تاثیر دوم و پایانی،حذف نسخه رایانه‌های شخصی از استیم و تبدیل شدن آن به انحصار فروشگاه اپیک گیمز بود. البته افرادی که قبلا بازی را از استیم دریافت کرده بودند، مشکلی در بحث پشتیبانی نداشته و همچنان آپدیت‌ها را دریافت می‌کند. در ضمن، راکت لیگ قابلیت کراس پلتفرم هم دارد.

سایونیکس با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از رویداد Haunted Hallows بازی Rocket League رونمایی کرده است. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، رویداد مزبور به مناسبت هالووین تدارک دیده شده و تغییرات متعدی را در محصول اعمال می‌کند. از شاخص‌ترین تغییرات می‌توان به اضافه شدن سه نسخه متفاوت از بتموبیل اشاره کرد؛ نسخه‌هایی که با الهام از فیلم‌های The Dark Knight ،Batman 1989 و Batman v Superman: Dawn of Justice طراحی شده‌اند. البته نخستین باری نیست که بتموبیل‌ها به محصول سایونیکس می‌آیند. این اتفاق قبلا رخ داده بود اما خودروها در سال ۲۰۱۹ میلدی از فروشگاه حذف شدند.

موارد جدیدی که رویداد Haunted Hallows بازی Rocket League همراه خود دارد، به بتموبیل‎‌ها خلاصه نمی‌شود. کاربران هم اکنون می‌توانند به داخل بازی رفته و Gotham City Rumble را تجربه کنند. این مد به Rumble شبیه است، با این تفاوت که پاورآپ‌ها با الهام از کمیک بوک‌های بتمن طراحی شده‌اند؛ برای مثال، کاربر می‌تواند از مشت جوکر برای ضربه به توپ یا خودروی رقیب بهره ببرد. به این مورد باید Beckwith Park را افزود که یک نقشه کاملا جدید بوده و با الهام گاتهام طراحی شده است. در ضمن، علاقه‌مندان در گوشه و کنار نقشه مزبور می‌توانند نکات مخفی‌ای را پیدا کنند که به بتمن و دشمنانش ربط دارند.

باندل Batman Halloween Bundle هم اکنون در فروشگاه راکت لیگ قرار داشته و کاربران می‌توانند آن را با پرداخت ۲۰۰۰ واحد پولِ داخل بازی (معادل ۲۰ دلار) خریداری کنند. این باندل نه تنها بتموبیل‌ها را در خود جای داده، بلکه سه Reel Life Decal را هم شامل می‌شود. آن دسته از افرادی که علاقه‌ای به خرید باندل نداشته و تنها یک بتموبیل خاص را در نظر دارند، می‌توان خودرو مزبور را به صورت جداگانه و با پرداخت ۸۰۰ واحد خریداری کنند. آن‌هایی هم که خودروها را از قبل داشته و به دنبال Reel Life Decal هستند، باید ۳۰۰ واحد بپردازند.

در انتها، رویداد Haunted Hallows در تاریخ ۱۰ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ نوامبر) به انتها خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا