#مهسا_امینی

فصل دوم Rocket League با انتشار یک تریلر معرفی شد

این فصل یک هفته‌ی دیگر از راه می‌رسد

استودیوی آمریکایی سایونیکس با انتشار تریلری یک دقیقه‌ای در فضای مجازی، از فصل دوم Rocket League رونمایی کرده است.

اپیک گیمز به لطف موفقیت‌های تجاری فورتنایت توانسته با انجام اقدامات مختلف، تجارت خود را گسترش دهد. یکی از این اقدامات، خریداری سایونیکس و تمامی دارایی‌هایش از جمله Rocket League در مه سال گذشته‌ی میلادی بوده است. این اتفاق، تاثیرات غیرقابل‌انکاری روی موفق‌ترین بازی سایونیکس گذاشت. عنوان مزبور هم اکنون روی تمامی پلتفرم‌ها رایگان (Free-to-Play) بوده و روند شماره‌گذاری فصل‌ها هم از ابتدا آغاز شده است. همچنین نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک قرار دارد. در صورتی که راکت لیگ را از طریق استیم خریداری کرده بودید نگران نباشید؛ زیرا پشتیبانی از نسخه‌ی استیم با وجود انتقال بازی به فروشگاه اپیک گیمز ادامه دارد.

سایونیکس با انتشار یک پست و یک تریلر در وب سایت رسمی بازی، از فصل دوم Rocket League رونمایی کرده است. فصل جدید رقابت‌ها از ۱۹ آذر (مصادف با ۹ دسامبر) آغاز شده و مطابق انتظار، در این تاریخ شاهد اضافه شدن محتواهای تازه‌ای از جمله راکت پس، خودرو، آرنا، آیتم‌های تزئینی و کاملا جدید به نام Player Anthems و موسیقی‌های جدید خواهیم بود. اگر کاربری راکت پس پریمیوم را خریداری کند، همان ابتدای کار خودروی R3MX را دریافت می‌کند. اگر فرد بتواند به روند پیشرفت ادامه داده و خود را به نوار ۷۰ راکت پس برساند، نسخه‌ی نهایی خودروی مزبور را به دست خواهد آورد. آرنای جدید، Neon Fields نامگذاری شده و کاربران می‌توانند از آن برای انجام رقابت‌های آنلاین و مسابقات خصوصی استفاده کنند.

استودیوی آمریکایی در بیانیه‌ی اخیر خود به Player Anthems نپرداخت و هیچ اطلاعاتی پیرامون آن ارائه نداد. تنها گفت فردا اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهد گذاشت. سایونیکس در ادامه‌ی متن تاکید کرد فصل دوم Rocket League روی موسیقی تمرکز دارد. از همین رو، کاربران می‌توانند خود را برای موسیقی‌های جدیدی آماده کنند که محصول مشترک کاسکید (Kaskade) و شرکت مانسترکت هستند. کاسکید یک دی‌جی آمریکایی بوده و آلبومی چندآهنگه را به صورت اختصاصی برای راکت لیگ ساخته است. یکی از آهنگ‌ها که حاصل همکاری او و ویل کی (WILL K) محسوب می‌شود Flip Reset نام داشته و در تریلر معرفی فصل دوم استفاده شد. نسخه‌ی کامل این آهنگ هم اکنون در یوتیوب منتشر شده است.

سایونیکس در بخش‌های پایانی بیانیه‌ی اخیر خود اعلام کرد به‌روزرسانی فصل دوم Rocket League، بهبودهایی را روی نسخه‌‎های ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس اعمال می‌کند. این بهبودها شامل گزینه‌هایی در بخش تنظیمات شده که به دارنده‌ی سری ایکس اجازه می‌دهد کیفیت (وضوح تصویر 4K، نرخ فریم ۶۰ و قابلیت HDR) یا عملکرد (وضوح تصویر ۲۶۸۸x۱۵۱۲، نرخ فریم ۱۲۰ و قابلیت HDR) را انتخاب کند. کاربران سری اس هم گزینه‌های مشابهی را در بخش تنظیمات مشاهده خواهند کرد اما طبیعتا جزئیاتشان فرق دارد. گزینه‌ی کیفیت شامل وضوح تصویر 1080p، نرخ فریم ۶۰ و قابلیت HRD شده و گزینه‌ی عملکرد هم بازی را با وضوح تصویر ۱۳۴۴x۷۵۶، نرخ فریم ۱۲۰ و قابلیت HDR اجرا می‌کند.

نکته‌ی جالب بیانیه اینجا است که در آن هیچ حرفی از بهبودهای گرافیکی نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 به میان نیامد. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما ظاهرا سایونیکس مشغول توسعه‌ی به‌روزرسانی دیگری مختص این کنسول نسل نهمی است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا