تریلر: تاریخ افزوده شدن باندل جیمز باند و استون مارتین او در بازی Rocket League

باند... جیمز "راکت لیگ" باند

جیمز باند و راکت لیگ؟ همکاری‌های بی پایان راکت لیگ با عناوین بزرگ این مرتبه جیمز باند دوست داشتنی و استون مارتین معروف او را به دنیای راکت لیگ می‌آورد.

عنوان محبوب راکت لیگ پس از خریداری شدن توسط اپیک گیمز، از نظر همکاری با فرنچایزها و شرکت‌های دیگر، بسیار مشابه به بازی فورتنایت عمل کرده که البته به مذاق اکثر طرفداران خوش آمده و جانی تازه به این عنوان فوتبالی-ماشینی بخشیده که درکنار رایگان شدن آن توانسته سیلی جدید از گیمرها را جذب خود کرده و به محبوبیت این عنوان بیفزاید.

همکاری بعدی عنوان Rocket League یکی از محبوب‌ترین نیروهای ویژه و جاسوسی دنیای سینما، از نیروهای خبره سازمان MI6 انگلیس یعنی جیمز باند را در دسترس شما قرار می‌دهد. البته شخص جیمز باند نه، بلکه ماشین معروف و محبوب استون مارتین DB5 او که در گذشته و حال از زیبایی بی بدیلی برخوردار بوده و همیشه از آن به‌عنوان یکی از بی‌نظیرترین مدل‌های شرکت انگلیسی استون مارتین یاد می‌شود. به‌نظر جدیدترین عملیات جاسوسی جیمز باند بردن در مسابقات راکت لیگ است!

به گفته توسعه دهندگان عنوان راکت لیگ، باندل ماشین استون مارتین DB5 جیمز باند در تاریخ ۲۹ جولای، برابر با ۷ مرداد سال جاری به فروشگاه بازی Rocket League افزوده خواهد شد. این نکته نیز قابل ذکر است که ساعت دقیق افزوده شدن آن به فروشگاه بازی اعلام نشده و توسعه دهندگان به اعلام روز افزوده شدن آن بسنده کرده‌اند.

جیمز باند و استون مارتین در راکت لیگ

مبلغ خرید این باندل نیز ۱۱۰۰ اعتبار بازی راکت لیگ اعلام شده که ارزش دلاری آن قریب به ۱۰ دلار بوده و طبق اخبار این ماشین دوست داشتنی تنها برای مدتی محدود در فروشگاه موجود خواهد بود، پس شما یا باید هرچه زودتر آن را خریداری کرده یا به‌طور کلی با آن خداحافظی کنید و از همین رو تاریخ خارج شدن ماشین جیمز باند از فروشگاه بازی Rocket League اعلام نشده تا شما تمام مدت استرس خرید آن را داشته و سریع‌تر دست به کار شوید.

جیمز باند و استون مارتین از قدیم الایام دو رکن جدانشدنی از سری جیمز باند بوده و معروف‌ترین استون مارتین در این فرنچایز مدل افسانه‌ای DB5 ساخت سال ۱۹۶۳ بوده که چندین و چند بار در فیلم‌ها و حتی بازی‌های ویدیویی 007 شاهد آن بوده‌ایم و حال بهترین زمان برای طرفداران جیمز باند و راکت لیگ بوده تا دو فرنچایز محبوب خود را با یکدیگر ادغام کرده و از آن‌ها لذت ببرند. البته نباید از دیگر آیتم‌های موجود در باندل جیمز باند نیز غافل شد و آن‌ها نیز به‌طور اختصاصی مرتبط با جیمز باند و ماشین افسانه‌ای او بوده و مانند ماشین او برای مدتی محدود در فروشگاه موجود خواهند بود. همچنین این آیتم‌ها در انحصار ماشین جیمز باند بوده و شما قادر به استفاده آن‌ها روی دیگر ماشین‌های خود نیستید.

شما درهمین لحظه می‌توانید عنوان Rocket League را به‌صورت کاملا رایگان برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه اپیک گیمز دریافت کرده و از آن لذت ببرید. شما دوست دارید چه ماشینی به بازی راکت لیگ افزوده شود؟ آیا ماشین مورد علاقه شما در این بازی موجود است؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا