#مهسا_امینی

طرفداران Rocket League خواستار حضور ماشین جدید تسلا در بازی هستند

سایبرتراک این‌جا، سایبرتراک آن‌جا، سایبرتراک همه جا!

طرفداران Rocket League

ماشین جدید شرکت تسلا این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است، تا جایی که Rocket League هم از دستش در امان نیست و خیلی‌ها خواهان حضور این ماشین در بازی هستند.

ماشین جدید شرکت تسلا با نام Cybertruck که همچون محصولات رایج این شرکت با برق کار می‌کند، در ۲۱ نوامبر سال جاری به طور رسمی رونمایی شد. تنها قدرت بالای این ماشین به نسبت برقی بودنش نبود که توجهات را جلب کرد، بلکه طراحی ظاهری بسیار متفاوتش بود که باعث شد تا در دنیای تکنولوژی به یکی از بحث برانگیزترین اخبار تبدیل شود؛ بدنه‌ی بسیار ساده با کمترین جزئیات و لبه‌های تیز که به ماشین استایلی نامتعارف می‌بخشد، انگار که از دل فیلم‌های علمی تخیلی آینده‌نگرانه بیرون آمده باشد. ظاهر این وانت دوست‌داران دنیای بازی‌های ویدیویی را نیز به خود جذب کرد و از زمان رونمایی تا به حال اخباری نیز از آن شنیده می‌شد؛ برای مثال، شایعه‌ی حضور این ماشین در عنوان Cyberpunk 2077 پخش شد. حالا طرفداران بازی Rocket League هستند که اشتیاق زیادی برای حضور این ماشین در بازی مورد علاقه‌ی خود دارند.

طرفداران این بازی در سایت Change.org که مخصوص کمپین‌های اینترنتی است، کمپینی تشکیل داده و از «ایلان ماسک» رئیس تسلا و استودیوی Psyonix درخواست کرده‌اند تا سایبرتراک در قالب یک بسته‌ی الحاقی به Rocket League اضافه شود. هنگام نگارش این خبر، تعداد امضاهای این کمپین از مرز ۲۴۰۰ عبور کرده است. اگر شما هم از این اتفاق استقبال می‌کنید، می‌توانید امضای خود را در این صفحه ثبت کنید.

واقعیت احتمال به حقیقت پیوستن این اتفاق دور از ذهن نیست، چرا که ایلان ماسک علاقه‌ی زیادی به بازی‌های ویدیویی دارد و اشتیاق خود را بارها در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه توییتر نشان داده است. نکته‌ی جالب این‌که او در هنگام رونمایی سایبرتراک، عنوان کرد که بازی‌های ویدیویی و به خصوص سری Halo تاثیر زیادی روی طراحی این ماشین داشته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا