حالت‌های متفاوت Rocket League را در رویداد ماه می تجربه کنید

ایونت هیجان‌انگیز شروع شد

حالت‌های متفاوت Rocket League را در رویداد ماه می تجربه کنید مهسا سپاهی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Rocket League

با آغاز ماه می، که از روز جمعه ۱۲ اردیبهشت شروع می‌شود، توسعه‌دهندگان Rocket League اعلام کردند حالت‌های متفاوت و هیجان‌انگیزی را برای مدت محدودی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند.

بازی متفاوت Rocket League که از قابلیت کراس پلتفرم برخوردار است، هر چند وقت یک‌بار رویدادهایی را برای کاربرانش تدارک می‌بیند تا بازیکنان رقابت‌های جذاب‌تری را تجربه کنند. این عنوان ورزشی از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 بهره می‌برد و محتوای آن رقابت بازیکنان با استفاده از ماشین‌ها در یک مسابقه‌ی شبیه به فوتبال است.

Modes of May، رویدادی که از ماه می، مصادف با ۱۲ اردیبهشت، شروع می‌شود و تا پایان ماه میلادی ادامه دارد، قرار است مجموعه‌ای هیجان‌انگیز از حالت‌های مختلفی از جمله Beach Ball و Heatseeker را برای کاربرانش رونمایی کند و رقابت‌های جالبی را رقم بزند. طبق برنامه‌ای که برای این رویداد مشخص شده، از روز ۱ تا ۴ می (۱۲ تا  ۱۵ اردیبهشت) حالت Dropshot Rumble و از ۷ تا ۱۱ می ( ۱۸ تا ۲۲ اردیبهشت) حالت Beach Ball در جریان خواهد بود. همچنین کاربران راکت لیگ می‌توانند Boomer Ball را از ۱۴ تا ۱۸ می (۲۵ تا ۲۹ اردیبهشت) تجربه کنند و از ۲۱ تا ۲۶ می (۱ تا ۶ خرداد) با حالت Heatseeker بازی کنند.

طبق گفته‌ی Psyonix، رویداد ماه می فرصت خوبی برای کسانی است که قبلا نمی‌توانستند حالت‌های محدود Rocket League را تجربه کنند و حالا به مدت یک‌ ماه قادر هستند از Boomer Ball ،Beach Ball ،Heatseeker و Dropshot Rumble لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا