رابرت رودریگز در روند ساخت فصل دوم The Mandalorian حضور داشته است

شایعه‌ای که پس از یک ماه سرانجام تایید شد

روند ساخت فصل دوم The Mandalorian

گزارش جدیدی در فضای مجازی منتشر شده که حضور رابرت رودریگز در روند ساخت فصل دوم The Mandalorian را تایید می‌کند.

اوایل اسفند ماه بود که الکس بلکس (Alex Blacks) و استیون الیس (Stephen Ellis) قسمت ۹۹ پادکست ویدیویی Black Series Rebels را پخش کردند. در بخشی از این پادکست ادعا شد رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) و جیمز منگولد (James Mangold) به همراه چند فیلمساز دیگر از پشت صحنه‌ی فصل دوم سریال The Mandalorian بازدید و تعدادی از سکانس‌ها را کارگردانی کردند. این دو همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفتند بریس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) برای کارگردانی بازمی‌گردد. این هنرپیشه و فیلمساز آمریکایی وظیفه‌ی کارگردانی قسمت چهارم از فصل اول را بر عهده داشت.

اگرچه احتمال صحیح بودن ادعاهای الکس بلکس و استیون الیس به دلیل سابقه‌ی خوبشان در افشای اطلاعات بسیار بالا بود اما جیمز منگولد رسما حضور در روند تولید اولین سریال لایو اکشن را رد کرد. حال و با گذشت حدودا یک ماه از آن زمان، وب سایت HN Entertainment گزارشی منتشر کرده است که حضور رابرت رودریگز در روند ساخت فصل دوم The Mandalorian را تایید می‌کند. متاسفانه در متن گزارش اشاره نشده او کارگردانی یک قسمت کامل را بر عهده داشته یا تنها یک سکانس را ضبط کرده است:

وب سایت HN Entertainment به لطف منابع خود اکنون می‌تواند تایید کند که بخشی از شایعه‌ی قدیمی صحیح بوده و رابرت رودریگز روی سریال The Mandalorian کار کرده است. رودریگز با استفاده از جلوه‌های ویژه در مقیاس وسیع غریبه نیست و پیش از این روی فیلم سینمایی Alita: Battle Angel به نویسندگی و تهیه‌کنندگی جیمز کامرون (James Cameron) کار کرده بود.

فیلمبرداری فصل دوم The Mandalorian از چند ماه قبل شروع شد و نهایتا اواسط اسفند به پایان رسید تا پروژه وارد فاز پس‌تولید شود. این خبر را باز ایدوین (Baz Idoine) یکی از اعضای تیم فیلمبرداری با انتشار تصویر یک کلاکت در اینستاگرام تایید کرد. اگر به تصویر کلاکت دقت کنید، نام دیو فیلونی (Dave Filoni) را به عنوان کارگردان می‌بینید. در حال حاضر مشخص نیست این کلاکت به قسمت پایانی تعلق دارد یا خیر. فیلونی به‌‌هیچ‌وجه با فرنچایز جنگ ستارگان غریبه نیست و پیش از این روی انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars کار کرده بود.

داستان چند سال پس از اتفاقات Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi و ۲۵ سال قبل از Star Wars: The Force Awakens جریان داشته و حول محور یک جایزه‌بگیر به نام مندولورین می‌چرخد. او ماموریت می‌یابد یک هدف را زنده یا مرده تحویل داده و پاداش ارزشمند خود را دریافت کند اما به دلایلی از این کار سر باز زده و هدف را فراری می‌دهد. این اتفاق باعث می‌شود دیگر جایزه‌بگیران به تعقیب او بپردازند. هدفی که مندلورین باید تحویل می‌داد، با نام بیبی یودا شناخته می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا