بازگشت رابرت داونی جونیور به نقش مردآهنی در What If

رابرت داونی جونیور صداپیشه‌ی تونی استارک خواهد بود؟

بازگشت رابرت داونی جونیور به نقش مردآهنی در What If بهزاد شعبانی ۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ مارول
بازگشت رابرت داونی جونیور

اگر شما هم مثل من در انتظار بازگشت رابرت داونی جونیور به نقش مرد آهنی یا همان Iron Man در دنیای سینمایی مارول هستید، می‌توانید خوشحال باشید چرا که اخیرا جف گلدبلوم ادعا کرده است که یکبار دیگر Robert Downey Jr در نقش مرد آهنی ظاهر خواهد شد.

طی مصاحبه‌ای که Jeff Goldblum با بازفید داشته، می‌توانیم امیدوار باشیم که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. گلدبلوم در این مصاحبه اظهار کرده است که در انیمیشن جدید شبکه‌ی دیزنی پلاس (+Disney) تحت عنوان What If، شاهد بازگشت رابرت داونی جونیور به محبوب‌ترین و معروف‌ترین نقشش، یعنی Iron Man خواهیم بود. همچنین، خود این بازیگر 54 ساله یکبار دیگر باید به جای شخصیت گرندمستر هنرنمایی خواهد کرد و ظاهرا در قسمت‌هایی از این انیمیشن سریالی، شاهد حضور گرندمستر و مرد آهنی به صورت همزمان هستیم. او در این رابطه اظهار کرد:

من در دو روز گذشته در حال کار روی این نقش (Grandmaster) بودم. من به استودیوی دیزنی رفتم و صداهایی که برای شخصیت گرندمستر لازم بود را ضبط کردم و این مربوط به قسمتی از انیمیشن سریالی What If بود. در این انیمیشن بسیاری از شخصیت‌هایی که ما در دنیای سینمایی مارول آن‌ها را می‌شناسیم و عاشقشان هستیم، مثل گرندمستر و مرد آهنی حضور خواهند داشت و رابرت داونی جونیور هم برای صداپیشگی شخصیت آیرون من حضور پیدا خواهد کرد.

تا به امروز، از جمله‌ی بازیگرانی که در انیمیشن سریالی شبکه دیزنی پلاس فعالیت خواهند کرد، می‌توان به مایکل بی جردن، جاش برولین، سباستین جردن، مارک روفالو و ساموئل ال جکسون اشاره کرد. با این وجود، بازگشت رابرت داونی جونیور و اضافه شدن این هنرمند 54 ساله به این لیست می‌تواند خبری فوق العاده برای طرفداران MCU باشد. با توجه به پایان‌بندی فیلم Avengers: Endgame انتظار می‌رفت که هیچ‌وقت شاهد حضور این بازیگر در دنیای سینمایی مارول نباشیم با این حال، گفته‌های جف گلدبلوم، چنین انتظاری را نقض می‌کند.

شروع نگارش کمیک‌های What If به سال 1977 میلادی بازمی‌گردد که انتشار قسمت‌های مختلف آن تا سال 2000 میلادی طول کشیده است. از همین رو، از What If همواره به عنوان یکی از محبوب‌ترین مجموعه داستان‌های مارول یاد می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا